TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Albayrak" BURADAKİ GİBİ HER ZAMAN BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE OLMAMIZ LAZIM"
15/02/2020 15:01:01
Albayrak

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak S.S 1 nolu Tekirdağ  Lojistik Motorlu Taşıyıcılar  Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.

Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Düğün Salonunda Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve diğer protokol üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda kooperatif üyelerine bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Süleymanpaşa'da şoförler ile birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi ve  başkan Ali Rıza Eti'ye teşekkür etti.

 Albayrak "Bizim her zaman burada olduğu gibi diğer yerlerde de birlik beraberlik içinde olmamız lazım. Etrafımız dostumuz olmayan ülkelerle dolu, nelerle uğraşıyoruz, şunu herkes bilsin, Türkün Türk'ten başka dostu yoktur. Gerekirse 81 milyon şehit veririz ama bu ülkenin bir çakıl taşını bile vermeyiz. "dedi.

Şoförlerin de her zaman yanında olduklarını bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Albayrak Büyükşehir Belediyesini kurarken birçok zorlukla karşılaştıklarını, bu zorlukları kısa sürede aştıklarını söyledi. Albayrak" 1 Milyon 55 bin 412 nüfuslu Tekirdağ için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz." dedi.

 

 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.