TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Asfalt ve Beton Yol Çalışmaları Sürüyor
15/05/2020 15:06:57
Asfalt ve Beton Yol Çalışmaları Sürüyor

Tüm birimleri ile Koronavirüs salgını ile mücadele eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yol yapım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerinin titizlikle sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Ergene Sağlık Mahallesi'nde asfalt çalışmalarının yanı sıra, Kapaklı-Pınarça bağlantısı SSB (Silindirle Sıkıştırılmış Beton) beton yol 1. Etap çalışmaları ve Kapaklı İlçesi Çeken Caddesi'nde beton yol yapım çalışmaları tamamlanırken, Erbay Caddesi'nde ise çalışmalar devam ediyor.

Yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Koronavirüs Salgını ile mücadelemizi sürdürdüğümüz bu günlerde yol çalışmalarımıza da ara vermeden devam ediyoruz. Fen İşleri ekiplerimiz Tekirdağ il genelinde tüm ilçelerde belirli bir program dahilinde yol çalışmalarını sürdürüyor. Kapaklı-Pınarça bağlantısında SSB Beton yol yapım çalışmalarının ilk etabını ve Çeken Caddesi'ndeki çalışmaları tamamladık. Erbay Caddesi'nde de beton yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Ergene Sağlık Mahallesi'nde de asfalt çalışmaları sürüyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, Tekirdağ için tüm birimlerimizle çalışıyoruz" dedi.  

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.