TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Vatandaşlar Mobil Kesim Ünitesi'nde Güvenilir ve Hijyenik Koşullarda Kurban Kesim Hizmeti Aldı
31/07/2020 12:39:50
Vatandaşlar Mobil Kesim Ünitesi'nde Güvenilir ve Hijyenik Koşullarda Kurban Kesim Hizmeti Aldı

Vatandaş odaklı bir belediyecilik anlayışıyla insanlara hizmet veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla Süleymanpaşa ilçesinde kurduğu Mobil Kurban Kesim Ünitesi ile vatandaşlara sağlıklı ve hijyenik koşullarda kurban ibadetini yerine getirebilme imkanı sağladı.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından, Süleymanpaşa ilçesi Karadeniz Mahallesi'nde bulunan eski mezbaha alanı içerisinde 13m x 7m ebatlarında kurulan Mobil Kurban Kesim Ünitesi ile vatandaşlar temiz, sağlıklı ve hijyenik koşullarda kurbanlarını kestirme imkanı buldu. Pandemi nedeniyle sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen kesimlerde, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevli kasaplar, veterinerler ve teknik personeller Mobil Kurban Kesim Ünitesi'nde vatandaşlara hizmet verdi. Mobil Kurban Kesim Ünitesi, Kurban Bayramı süresince vatandaşların hizmetinde olacak.    

"Tüm Vatandaşlarımız Gönül Rahatlığıyla Kurduğumuz Tesiste Kurbanlarını Kestirebilir"

Mobil Kurban Kesim Ünitesi ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Mobil Kurban ünitesi ile Büyükşehir Belediyesi olarak, vatandaşlarımıza sağlıklı ve hijyenik koşullarda kurban kesim hizmeti sunuyoruz. Vatandaşlarımız güvenilir koşullar altında Mobil Kurban Kesim Ünitemizde kurban ibadetlerini yerine getirme imkanı buluyor. Tüm vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla kurduğumuz bu tesiste kurbanlarını kestirebilir. Herkese mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum" dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.