TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
BÜYÜKŞEHİR VE TESKİ, NAİP MAHALLESİNDEKİ SU SORUNUNU ÇÖZÜYOR
05/10/2020 11:08:57
BÜYÜKŞEHİR VE TESKİ, NAİP MAHALLESİNDEKİ SU SORUNUNU ÇÖZÜYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), Tekirdağ'ın Süleymanpaşa İlçesi'ne bağlı Naip Mahallesi'nde yasanan su sorununun çözümü için yatırım çalışmalarına başladı.

Yapılacak çalışma kapsamında Kumbağ Mahallesi paket arıtma istasyonundan başlanarak Q160 HDPE boru ile 3.163 metre içmesuyu hattı imalatı ile Naip Mahallesinin 50 Ton'luk deposuna ulaştırılması planlanmaktadır.  Söz konusu proje ile Naip Mahallesine 850 m3/gün su verilecektir.

Proje ile Naip Mahallesi'nin su sorununun kalmayacağını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ olarak vatandaşlarımızın sorunlarını hızlı bir şekilde çözmeye, halkımıza kaliteli hizmeti ulaştırmaya devam ediyoruz. Naip Mahallemizde yaşanan su sorununu çözmek için yatırım çalışmalarımıza başladık. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte Naip Mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız sağlıklı ve kaliteli suya kesintisiz bir şekilde ulaşacaklar. Şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.