TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Üretici İle Tüketici Arasındaki Köprü: Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali
12/10/2020 15:47:01
Üretici İle Tüketici Arasındaki Köprü:  Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Hali

Halka her alanda en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Süleymanpaşa ilçesinde hizmete sunulan Sebze ve Meyve Toptancı Hali, üreticinin, tüketicinin ve esnafın yüzünü güldürüyor.

Geçtiğimiz Haziran ayında hizmete açılan tesiste sebze ve meyveler sağlıklı koşullarda muhafaza ediliyor. Dağıtım sürecinde yaşanan zayiatlar azaldığı için ürünler vatandaşlara daha ekonomik koşullarda taze bir şekilde ulaşmış oluyor. Üreticiler, esnaflar ve vatandaşlar arasında köprü olan tesiste, çağımızın son teknolojisi kullanılıyor.

Üretim yerlerinden nakil vasıtaları aracılığıyla Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Haline getirilen ürünler uygun koşullarda depolandıktan sonra manavlar, marketler ve pazar yerlerinde tüketicilerle buluşuyor.

5 ana binadan oluşan Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Hali, 2 bin 486 metrekarelik bir alanda kuruldu. Tekirdağ halkına modern ve kaliteli bir hizmet veren Sebze ve Meyve Hali içerisinde hal binası, idari bina, sandık deposu binası, kantar, güvenlik binası ve otopark alanı bulunuyor.

"Hal Hizmetlerimizi En İyi Şekilde Sürdürmeye Devam Edeceğiz"

Süleymanpaşa Sebze ve Meyve Toptancı Halinde yürütülen çalışmaları düzenli olarak takip eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Süleymanpaşa'da uzun yıllardır ihtiyaç duyulan yeni, büyük ve modern Sebze ve Meyve Toptancı halimizi hizmete sunduk. Sebze ve meyvelerin sağlıklı ve güvenli koşullarda depolanması ve ekonomik koşullarda piyasaya sürülmesi hem esnaflarımızın hem de vatandaşlarımızın yüzünü güldürdü. Hal hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.