TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Başkan Kadir Albayrak'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
09/01/2021 22:33:28
Başkan Kadir Albayrak'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kadir Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Her türlü zor koşulda büyük emek ve özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.

Halkımızın haber alma özgürlüğü uğrunda zaman kavramı olmaksızın çalışan basın emekçilerimiz, salgın sürecinde de kamuoyunu bilgilendirme konusunda üstün bir gayret göstermiş ve görevlerini layıkıyla yerine getirmişlerdir.

Demokrasimizin ayrılmaz bir parçası olan değerli basın emekçilerimizin mesleklerini daha iyi icra edebilmeleri için gerekli imkânlar sağlanmalıdır. Buna bağlı olarak basın organlarının her anlamda daha iyi hizmet vermesi, basın etik ve ilkelerine uygun bir şekilde kaliteli yayınlar yapması en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın emekçilerimizin 10 Ocak Gazeteciler Günü'nü kutluyor, özgür bir ortamda çok daha iyi koşullarda çalışabilecekleri günleri hep beraber görebilmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kadir Albayrak

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.