Tekim
Hava Durumu
Çoğunlukla güneşli
Sıcaklık : 21° Hissedilen : 24°
11 22 33 44 55 66 77 88 99 1010 1111
Başkan Albayrak Ezgi Ve Ufuk Çiftinin Nikah Törenine Katıldı
Başkan Albayrak Ezgi Ve Ufuk Çiftinin Nikah Törenine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürü İsmail Şali'nin oğlu Ufuk Şali ile Ezgi Çetin'in düğün törenlerine katılarak nikahlarını kıydı.Başkan Albayrak nikah töreni sonrasında Ufuk ve Ezgi çiftine bir ömür boyu mutluluk dilerken, ailelerine de hayırlı olsun temennisinde bulundu.

HABERİN DEVAMI 24/06/2018
Başkan  Albayrak Duygu ile Ozan Çiftinin Düğün Törenine Katıldı
Başkan Albayrak Duygu ile Ozan Çiftinin Düğün Törenine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ İl Hakem Komitesi Başkanı Rıza Özahiaoğlu'nun kızı Duygu Özahiaoğlu ile Ozan Özüm Özbey'in düğün törenlerine katıldı.Özahiaoğlu ile Özbey çiftinin nikahlarını kıyan Başkan Kadir Albayrak, genç çifte ömür boyu mutluluk dilerken ailelerine de hayırlı olsun temennisinde bulundu.

HABERİN DEVAMI 23/06/2018
Başkan Kadir Albayrak Cenaze Törenine Katıldı
Başkan Kadir Albayrak Cenaze Törenine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak TESKİ personeli Çiğdem Sayıklı'nın babası Teoman Sayıklı ve  Süleymanpaşa İlçesi Çiftlikönü mahallesi sakinlerinden Mehmet Dereli ile Sultan Erdoğan'ın cenaze törenlerine katıldı.Başkan Kadir Albayrak cenaze namazı sonrasında Merhume ve Merhumlara Allah'tan rahmet, aileleri ve sevenlerine ise sabır diledi.

HABERİN DEVAMI 23/06/2018
Başkan Albayrak
Başkan Albayrak'a İmdat Güngör ve Necip Demirbaş'tan Ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Önder Çiftçi Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Başkanı İmdat Güngör ve Demirbaş İnşaat A. Ş. sahibi Necip Demirbaş'ı ağırladı.Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyaret sonunda Başkan Kadir Albayrak, İmdat Güngör ve Necip Demirbaş'a ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Güngör ve Demirbaş da Başkan Albayrak'a gösterdiği misafirperverliği nedeni ile teşekkür etti.

HABERİN DEVAMI 22/06/2018
Başkan Albayrak İşyeri Açılışına Katıldı
Başkan Albayrak İşyeri Açılışına Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Uzman Diyetisyen Simge Çolakoğlu Diyet Danışmanlık Merkezinin açılış törenine katıldı.Süleymanpaşa İlçesinde gerçekleşen açılış töreninde Başkan Kadir Albayrak'ın yan sıra Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve vatandaşlar da yer aldı. Törende konuşma yapan Başkan Albayrak işletme sahibi Simge Çolakoğlu'nu tebrik ederek iş yerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.Açılış töreni yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi ile son buldu.

HABERİN DEVAMI 22/06/2018
Tekirdağ
Tekirdağ'da Hasat Coşkusu Başlıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin, çiftçilere destek vermek amacıyla düzenlediği Hasat Bayramı'nın bu yıl üçüncüsü 26 Haziran'da gerçekleşiyor.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği ve Çorlu Ticaret Borsası ile Tekirdağ ili ziraat odalarının destek verdiği Hasat Bayramı, Ergene ilçesinin Yulaflı Mahallesinde gerçekleşecek. Sezen ve Birol Gürkan Orkestrası konserleri ile renklenecek bayramda hediye çekilişi ve bayram alanına kurulan stantlar da yer alacak.Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarımın Büyükşehir Belediyesinin vizyonları arasında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek "Biz Türkiye'deki büyükşehirler arasında tarıma en büyük desteği sağlayanların başında geliyoruz. Bunda Tekirdağ'ın çok verimli topraklara sahip olmasının ve birçok tarım ürününü yetiştirebiliyor olmasının da etkisi büyük. 2018 yılında üçüncüsünü düzenlediğimiz Hasat Bayramı'nda da amacımız hem Tekirdağ'ın tarımda ne kadar önemli bir şehir olduğunu göstermek hem de çiftçimize destek olmaktır. Ben tüm vatandaşlarımızı Hasat Bayramı'na bekliyorum." şeklinde konuştu.

HABERİN DEVAMI 22/06/2018
Başkan Albayrak Emin Eskin
Başkan Albayrak Emin Eskin'in Cenaze Törenine Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Belediyesi Meclis Üyesi Necmettin Eskin'in babası Emin Eskin'in cenaze törenine katıldı.Başkan Kadir Albayrak, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diledi.

HABERİN DEVAMI 22/06/2018
Tekirdağ
Tekirdağ'da Engelli Vatandaşlar Sandığa Ücretsiz Taşınacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sosyal demokrat belediyecilik anlayışının gereği olarak 24 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimlerde engelli ve yaşlı vatandaşların rahat bir şekilde oy kullanması için ulaşım desteği sağlıyor.Büyükşehir Belediyesi, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde engelli ve yaşlı vatandaşların rahat bir şekilde oy kullanabilmesi için Süleymanpaşa, Malkara, Hayrabolu, Muratlı, Şarköy, Çorlu, Çerkezköy, Saray, Ergene, Kapaklı ve Marmaraereğlisi ilçelerinde engelli ve yaşlı hizmet aracı ile ulaşım desteği sağlayacak.  Ulaşım desteği almak isteyen vatandaşların, 153 Alo Büyükşehir hattını arayarak randevu alması yeterli olacak.Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını hizmetlerinin her aşamasında gözettiğini belirterek "Engelli ya da yaşlı vatandaşlarımızın rahatça oy kullanması için 24 Haziran seçimlerinde hizmet araçlarımız devrede olacak" dedi

HABERİN DEVAMI 22/06/2018
TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti
TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TESKİ Haftalık Olağan Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.Süleymanpaşa'daki TESKİ binasında gerçekleşen toplantıda Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından son buldu.Başkan Kadir Albayrak, ürettiği yaklaşık 4 bin adet fidanla çevreye olan duyarlılığı ve katkısını gösteren TESKİ çalışanı Osman Tuna'ya sertifikasını takdim etti. 

HABERİN DEVAMI 22/06/2018
Entegre Yönetim Sistemleri Kapanış Toplantısı Gerçekleşti
Entegre Yönetim Sistemleri Kapanış Toplantısı Gerçekleşti

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 VE ISO 18001:2014 Entegre Yönetim Sistemlerinin belgeleri tamamlanarak ilk gözetim tetkikleri başarı ile gerçekleşti.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ndeki hizmet birimlerinde 2016 yılında başlatılan ve 2017 yılında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yeni revizyonlarda kendi faaliyet alanında ilk belgelendirilen kuruluş olarak sonuçlanan Entegre Yönetim Sistemlerinde sağlanan belgelerin (TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ) sürdürülebilirliği için Büyükşehir Belediyesinin tüm faaliyet alanlarında Gözetim Tetkikleri tamamlandı. Bu kapsamda 19-20-21 Haziran 2018 tarihlerinde TSE tarafından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin tüm tesislerinde gerçekleşen denetimler, Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Dış Denetim Kapanış Toplantısında değerlendirildi.Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Kaan Gaytancıoğlu ve Fatih Ünsal, Başkan Danışmanları Şeref Çetin ve Neşat Erdoğan, Daire Başkanları, ilgili şube müdürleri ile ilgili uzmanlar katıldı.Başkan Kadir Albayrak değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin yeni kurulan bir büyükşehir olduğunu belirterek "Kuruluşumuzda 3 önemli kalite belgesi üzerinde durduk. Belgeyi almak önemli değil, önemli olan söz konusu belgenin şartlarını yerine getirmek ve o şartları devam ettirmek. Biz, beş ayrı binada görev yapıyoruz. Kendi binamız yapıldığı zaman ve sistem oturmaya başladığında çok daha başarılı olacağız. Tekirdağ, çok farklı vizyonları olan bir büyükşehir.  Özellikle büyükşehir oluşunun ikinci ve üçüncü bölümünde Tekirdağ'ın adını daha çok duyacaksınız. Biz çok iddialıyız." dedi.Kapanış toplantısı TSE Denetçileri tarafından Entegre Yönetim Sistemleri denetiminin olumlu geçtiğine dair geri bildirim yapılması ile sonlandı.

HABERİN DEVAMI 21/06/2018
Büyükşehir Yol Yapım Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor
Büyükşehir Yol Yapım Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü tarafından Çorlu, Çerkezköy ve Süleymanpaşa ilçesinde yol düzenleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Çerkezköy ilçesi Kızılpınar Mahallesi Eren Caddesi, Çorlu İlçesi Sarılar Mahallesi Çorlu bağlantı yolunda, (SSB) beton yol yapım öncesi yol düzenleme çalışmaları, Süleymanpaşa ilçesi Kumbağ Mahallesi Köprüsü ile Naip Mahallesi yol ayrımı arasında ise sıcak asfalt yol yapımı öncesi yol düzenleme çalışmaları başladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi il genelindeki yol yapım çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

HABERİN DEVAMI 21/06/2018
Ruşen Güneş Sokak
Ruşen Güneş Sokak'taki Çalışmalar İncelendi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Ruşen Güneş Sokak'taki çalışmaları yerinde inceledi.Süleymanpaşa İlçesinde bulunan Ruşen Güneş Sokak'taki çalışmaları inceleyen Başkan Kadir Albayrak, burada yetkililerden çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. İncelemelerin ardından konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Albayrak "Süleymanpaşa  ilçemizde bulunan Ruşen Güneş Caddemizde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sabır ve hoşgörülerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederim." dedi.

HABERİN DEVAMI 20/06/2018
1 2 3 4 5 6 7 8 9