TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
HAVUZLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİRLİKTE AFET EĞİTİMİ
12/11/2015
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi

HAVUZLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÇORLU İTFAİYESİNİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİRLİKTE AFET EĞİTİMİ GÜNÜ 12/11/2015 DE ZİYARET EDEREK BİR İLKE DAHA İMZA ATTI. 
AFET EĞİTİMİ GÜNÜNDE İTFAİYEYİ ZİYARET EDEN HAVUZLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ KENDİ ELLERİ İLE YAPTIKLARI TÜRK BAYRAĞINI İTFAİYE MÜDÜRÜ FARUK YÜCEL BEY'E HEDİYE ETTİLER. İTFAİYE MÜDÜRÜ FARUK YÜCEL BEY BU ANLAMLI HEDİYEYİ KABUL EDERKEN GÖZLERİ DOLDU VE HAVUZLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİN ELLERİ İLE YAPTIKLARI TÜRK BAYRAĞINI ODASINA ASACAĞINA ÇOCUKLARA SÖZ VERDİ.
İTFAİYE MÜDÜRÜ FARUK YÜCEL BU ANLAMLI GÜNDE İLK DEFA BİR REHABİLİTASYON MERKEZİ TARAFINDAN ZİYARET EDİLDİKLERİNİ VE BU GÜNÜ UNUTMAYAN HAVUZLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNE VE ÖĞRETMENLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.
İTFAİYE PERSONELİNDEN FULYA HANIM İTFAİYENİN GÖREV YETKİ VE SORUMLUKLARINI ANLATAN BİR SLAYT VE ÇİZGİ FİLİM GÖSTERİSİ SUNARAK ÖĞRENCİLERİ BİLGİLENDİRDİ. AYRICA ÖĞRENCİLERİN DE KATILDIĞI ÖRNEK BİR TATBİKAT YAPAN İTFAİYE PERSONELİ ÇOCUKLARLA HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ.
YAŞAYARAK ÖĞRENMENİN ENGELLİ ÇOCUKLAR ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİLERİNİ VURGULAYAN ÖĞRETMENLER AKUTTAN DA ÖĞRETMENLER OLARAK ARAMA KURTARMA EĞİTİMİ ALDIKLARINI BİLDİRDİLER. KURUM MÜDÜRÜ ÇOCUKLARIN SOSYAL YAŞANTI VE BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEYİ HEDEF ALDIKLARINI, BÖYLE SOSYAL ETKİNLİKLERE DEVAM EDECEKLERİNİ SÖYLEDİ.
HAVUZLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ ÖĞRENCİLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYAN İTFAİYE PERSONELİNE VE MÜDÜRÜ FARUK YÜCEL BEY'E TEŞEKKÜR EDEREK İTFAİYEDEN AYRILDILAR.