TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Çalışan ve Vatandaş Memnuniyet Araştırmasının Sonuçları Değerlendirildi
21/06/2019 16:30:44
Çalışan ve Vatandaş Memnuniyet Araştırmasının Sonuçları Değerlendirildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışan ve vatandaş memnuniyet anketinin sonuçları yapılan toplantı ile değerlendirildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıda şube müdürleri ve araştırma firması yetkilisi yer aldı.

Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Şube Müdürlüğü hizmet kalitesinin geliştirilmesi, verimliliğin arttırılması, çevreye verilen önemin ve iş sağlığı güvenliği çalışmalarının sistemli şekilde ilerlemesine yönelik olarak Büyükşehir Belediyesinde başlatılan Entegre Yönetim Sistemi ve EFQM Kurumsal Mükemmellik Modeli çalışmaları kapsamında yapılan çalışan ve vatandaş memnuniyetinin ölçümü ile toplumun beklentilerinin alınmasına yönelik araştırma tamamlandı. Araştırma sonuçlarına göre oluşturulacak gelişim adımlarına yönelik planlanan çalıştaylara ilk adım olarak anket sonuçları hakkında şube müdürlerine ve Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına bilgiler verildi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.