TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
TESKİ 2021 MAYIS DÖNEMİ OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ
24/05/2021 13:44:15
TESKİ 2021 MAYIS DÖNEMİ OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin bağlı kuruluşu olan, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (TESKİ) 2021 Mayıs Dönemi Olağan Genel Kurul Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa İlçesi Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde, Kovid 19 Salgını dolayısıyla pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısında, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz tarafından genel kurul üyelerine TESKİ'nin yaptığı çalışmalar ile ilgili sunum eşliğinde bilgi verildi. Genel kurulda ayrıca TESKİ'nin 2020 yılı faaliyet ve denetim raporları da oylanarak kabul edildi.

TESKİ'nin, Tekirdağ'ın altyapı çalışmalarında önemli yatırımları hayata geçirdiğini belirten Başkan Albayrak, "TESKİ kurulduğu günden beri Tekirdağ için, Tekirdağ'ın altyapısını uzun yıllar boyunca hizmet verecek şekilde yeniden yapılandırmak için il genelinde 11 ilçede en ücra köşelere kadar çalışmalarına gece gündüz devam ediyor. Bundan sonra da bu çalışmalarına devam edecektir. Bugün burada TESKİ'nin 2021 yılı Mayıs Ayı olağan genel kurulunda alınan tüm kararların şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Yapılan çalışmalara ve alınan kararlara katkı sunan tüm genel kurul üyelerimize de teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Albayrak toplantıda ayrıca, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Münür Karaevli'nin doğum gününü de kutlayarak kendisine bir çiçek takdim etti.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.