TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
SÜLEYMANPAŞA OTOGARI BAĞLANTI GÜZERGAHLARINDA BETON YOL SERİMİ TAMAMLANDI
04/11/2021 14:20:39
SÜLEYMANPAŞA OTOGARI BAĞLANTI GÜZERGAHLARINDA BETON YOL SERİMİ TAMAMLANDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaat çalışmaları devam eden ve yakın bir tarihte hizmete açılması planlanan Süleymanpaşa Otogarı'nın giriş güzergâhları olan Hayri Mumcuoğlu Caddesi ve Mustafa Faik Öztrak Caddesi'nde başlatılan SSB beton yol serim çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan  ve 1.750 metre uzunluğa, 15 metre genişliğe sahip yolda toplamda 4.500 m3 beton serimi gerçekleştirilmiştir.

Otogara giriş güzergâhları; İstanbul-Malkara ve şehir merkezi yönünden gelecek araçlar için çevre yolu üzerinden, Hayri Mumcuoğlu Caddesi'nden, Muratlı yönünden gelecek araçlar için ise Mustafa Faik Öztrak Caddesi'nden olacak.

Süleymanpaşa Otogarının bağlantı yollarının yapım çalışmalarını tamamladıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "İlçemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan Süleymanpaşa Otogarımızın inşaat çalışmalarında sona yaklaşmış durumdayız. Yakın zamanda açılışını yapacağımız otogarımızın bağlantı yollarında, beton yol serim çalışmalarını da tamamlamış bulunuyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi daha da ileri taşıyacak, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttıracak yatırım, proje ve hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz." dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.