TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA KAR MESAİSİNDE
12/01/2022 10:47:37
BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA KAR MESAİSİNDE

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, sabah saatlerinde başlayan ve etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla harekete geçti ve il genelinde tüm ilçelerde yoğun kar mesaisine devam ediyor.

Yoğun kar yağışı dolayısıyla kapanma noktasına gelen yollar, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, büyükşehir ekiplerinin kar küreme, temizleme ve tuzlama çalışmaları sonucunda kullanıma hazır hale getiriliyor. 

Başkan Albayrak: "Ekiplerimiz İl Genelinde Yoğun Kar Mesaisini Sürdürüyor"

Ekiplerin, aniden başlayan ve il genelinde etkili olan kar yağışı ile birlikte kar mesaisine başladıklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kar ve buzla mücadelede gerekli önlemleri aldıklarını belirterek, "9 adet tuzlama aparatlı kar küreme kamyonu, 3 adet kar küreme bıçaklı kamyon, 15 adet grayder, 11 adet bekoloder, 3 adet loder lastik tekerlekli yükleyici ve 101 personel ile yolların kapanmaması için bir taraftan kar temizleme faaliyetini yürütürken, diğer taraftan da buzlanmaya karşı tuzlama çalışması gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması ve herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması için ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalışıyor" dedi. 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.