TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
ZABITA PERSONELİNE YÖNELİK STRES EĞİTİMİ VERİLDİ
05/07/2022 15:25:04
ZABITA PERSONELİNE YÖNELİK STRES EĞİTİMİ VERİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi vatandaşa daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla personel eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından 11 ilçede görev yapan itfaiye ve zabıta personeline Stres, Öfke Yönetimi ve Psikolojik Dayanıklılık konularında eğitim planlaması yapıldı.

Malkara Otogarı'nda gerçekleştirilen eğitimde Malkara, Hayrabolu ve Şarköy ilçelerinde görevli 20 zabıta personeline Süleymanpaşa Kadın Danışma Merkezinde görevli Psikolog Damla Kurum tarafından stres, stres yönetimi, örgüt içi stres, öfke, öfke yönetimi, psikolojik dayanıklılık, psikolojik dayanıklılığı etkileyen faktörler ve psikolojik dayanıklılığı geliştirme stratejileri konularında bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme seminerinde zabıta personelinin, eğitim konuları ile ilgili soruları da cevaplandırıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak personelimizin eğitim faaliyetlerine her zaman büyük önem verdik. Malkara, Hayrabolu  ve Şarköy ilçelerimizde gerçekleştirilen eğitimler belli bir program dâhilinde diğer ilçelerimizde de devam edecektir." dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.