TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
MURATLI YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE SPOR KOMPLEKSİNDE YENİ SEZON AÇILDI
19/05/2023 21:29:10
MURATLI YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE SPOR KOMPLEKSİNDE YENİ SEZON AÇILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından, vatandaşların spor yapabilmelerine ve sosyalleşebilmelerine imkân sağlayacak alanlar kazandırmak amacıyla hizmete sunulan Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin yeni sezon açılışı gerçekleştirildi.

İçerisinde yüzme havuzu, fitness salonu, halı saha, basketbol ve voleybol sahalarının yer aldığı spor kompleksi, yeni sezon açılışı ile birlikte 19 Mayıs tarihinden itibaren vatandaşların hizmetine sunulmuş oldu.

 

BAŞKAN ALBAYRAK: “MURATLI YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE SPOR KOMPLEKSİMİZ YENİ SEZONA HAZIR”

 

Muratlı ilçesi Kazımdirik-Turan Mahallesinde hizmete açılan Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun sezon açılış töreninde bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk. Birçok alanda olduğu gibi spor alanında da önemli yatırımları ve projeleri hayata geçirdik. Muratlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi de bu kapsamda ilçemizde hayata geçirdiğimiz önemli yatırımların başında geliyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Muratlı ilçemizde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin sezon açılışını, Büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün gençlerimize armağan ettiği bu anlamlı günde yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni sezonda tüm vatandaşlarımızın özellikle de çocuklarımızın yüzme havuzumuzun tadını doyasıya çıkarmasını diliyorum. Vatandaşlarımızı Spor Kompleksinde bulunan fitness salonu, halı saha, basketbol ve voleybol sahalarımızda spor yapmaya davet ediyorum. Sezon açılışımız tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Vatandaşlarımız 19 Mayıs tarihinden itibaren Muratlı Spor Kompleksi’nde bulunan yüzme havuzu, fitness salonu, halı saha, basketbol ve voleybol sahasından faydalanabilecek.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.