TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
MALKARA SADIK AHMET KENT PARKI 14 KASIM'DA AÇILIYOR
10/11/2023 18:16:28
MALKARA SADIK AHMET KENT PARKI 14 KASIM'DA AÇILIYOR

Hayata geçirdiği modern park projeleri ile vatandaşların nefes alabileceği ve sosyalleşebileceği alanları hizmete sunan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde 11 ilçede gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarını aralıksız sürdürürken açılış törenlerine bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda Malkara ilçesi’nde yapımı tamamlanan Sadık Ahmet Kent Parkı 14 Kasım Salı Günü Saat 13:00’te gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak.

 

MALKARA SADIK AHMET KENT PARKINDA HER KESİME HİTAP EDECEK BÖLÜMLER MEVCUT

 

3.419.576,49 TL yatırım maliyeti ile yapımı tamamlanan Kent Park’ın içerisinde 674 m² baskı beton alanı, 561 m² kauçuk fitness ve çocuk oyun alanı, 1 adet açık hava spor aletleri grubu, 1 adet içinde tenis kortu bulunan basketbol sahası, 1 adet kamelya, 18 adet bank, 13 adet çöp kutusu, 1 adet çay bahçesine hizmet edecek büfe bulunmaktadır.

 

BAŞKAN ALBAYRAK: “MALKARA SADIK AHMET KENT PARKI TÜM VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

 

11 ilçede hayata geçirdikleri park projelerine Malkara’da da bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçede sürdürdükleri çalışmaları vatandaşların ve bölgenin ihtiyaçları kapsamında belirlediklerini dile getirerek, “Vatandaşlarımızın boş zamanlarını değerlendirebilecekleri, nefes alabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir alan olarak tasarladığımız Sadık Ahmet Kent Parkı Malkara’da sosyal alanda önemli bir eksikliği giderecek. Çalışmalarımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle her zaman kentimizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir kent oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Açılışını yapacağımız ve yaklaşık 3,5 Milyon TL yatırım maliyeti olan Sadık Ahmet Kent Parkı’nın tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 14 Kasım Salı Günü Saat 13:00’teki açılışımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.