TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
ULAŞIMDA HAYRABOLU'NUN TÜM KIRSAL MAHALLELERİNDEYİZ
12/05/2024 10:37:41
ULAŞIMDA HAYRABOLU'NUN TÜM KIRSAL MAHALLELERİNDEYİZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların, ilçe merkezine ve semt pazarlarına ulaşım ihtiyaçlarını rahat ve konforlu bir şekilde sağlayabilmeleri amacıyla, 14 Mayıs Salı günü itibarıyla Hayrabolu’nun tüm kırsal mahallelerinde toplu ulaşım hizmetini başlatıyor.

Hayrabolu’nun kırsal mahallelerine toplu ulaşım hizmeti verilen hat sayısı 7’ye çıkarıldı. 64-65-66-67-68-69-71 numaralı hatlar, vatandaşlarımızın Hayrabolu ilçesinde Salı günleri kurulan semt pazarına ve ilçe merkezine ulaşmalarını sağlamak amacıyla her hafta Salı günü hizmet verecek ve bu sayede Hayrabolu ilçesindeki 49 kırsal mahallenin tamamına toplu ulaşım imkânı sağlanmış olacak.

 

BAŞKAN YÜCEER: “KIRSAL MAHALLELERİMZİ KENT MERKEZLERİNE BAĞLIYORUZ”

 

Rahat ve konforlu ulaşım hizmetini kırsal mahallelere de ulaştırdıklarını dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Tekirdağ’da kırsal mahallelerimizde de sürdürülebilir bir ulaşım imkânı sağlama adına kararlılığımızı ortaya koyuyoruz. Süleymanpaşa ve Malkara’dan sonra Hayrabolu ilçemizin kırsal mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımızın da ilçe merkezine ve semt pazarına ulaşımını sağlamak amacıyla 14 Mayıs Salı günü itibarıyla her hafta Salı günleri 7 hattımızla hizmete başlıyoruz. Güçlü ulaşım ağları, güçlü belediyecilik sloganı çerçevesinde hayata geçirdiğimiz yeni hatlarımız Hayrabolu’da yaşayan tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Vatandaşlarımız, Hayrabolu ilçesinde tüm kırsal mahallelere hizmet verecek olan 64-65-66-67-68-69-71 numaralı 7 hat ile ilgili saat ve güzergâh bilgilerine www.tekulas.com.tr adresinden ulaşabilirler.

 

 

 

HİZMET VERECEK OLAN GÜZERGÂHLAR

64 NOLU HAT: KÜÇÜK KARAKARLI, AVLUOBASI, DUĞCALI, LAHANA, BUZAĞCI, BÜYÜK KARAKARLI, DAMBASLAR, KILIÇLAR, MUZRUPLU, BÜYÜK KARAYAHŞİ, KÜÇÜK KARAYAHŞİ, ÇENE, HAYRABOLU

65 NOLU HAT: KADRİYE, HEDEYLİ, KARAKAVAK, TEMREZLİ, ÇIKRIKÇI, HAYRABOLU

66 NOLU HAT: UMURÇU, HASKÖY, SUBAŞI, CAMBAZDERE, KUTLUGÜN, KARABABA, TATARLI, ÖREY, ATAKÖY, AYDINLAR, HAYRABOLU

67 NOLU HAT: ŞALGAM, YÖRGÜÇ, UMURBEY, KURTDERE, SOYLU, İSMAİLLİ, HACILI, SUSUZ MÜSELLİM, DELİBEDİR, CANHIDIR, BAYRAMŞAH, HAYRABOLU

68 NOLU HAT: PARMAKSIZ, EMİRYAKUP, ORTACA, YÖRÜKLER, FAHRİOĞLU, KEMALLER, KANDAMIŞ, HAYRABOLU

69 NOLU HAT: KARAPÜRÇEK, KABAHÖYÜK, HAYRABOLU

71 NOLU HAT: ÖVENLER, DANİŞMENT, ÇERKEZMÜSELLİM, HAYRABOLU

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.