TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
TEKGENÇFEST BOYUNCA İLÇELERE ULAŞIM ÜCRETSİZ
17/05/2024 17:24:32
TEKGENÇFEST BOYUNCA İLÇELERE ULAŞIM ÜCRETSİZ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 18-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Tekirdağ Gençlik Festivali (TekGençFest) dolayısıyla vatandaşların tören ve kutlamalara kolaylıkla ulaşabilmeleri için tüm ilçelere 2 gün boyunca ücretsiz servis hizmeti verilecek.

TekGençFest ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu, Süleymanpaşa sokaklarından tüm Tekirdağ'a yayılacak. Edis ve Ziynet Sali'nin sahne alacağı festival çerçevesinde gerçekleştirilecek dans gösterileri, sportif gösteriler, spor turnuvaları, gençlik oyunları, kültür-sanat etkinlikleri, müzik dinletileri, gençlik çalıştayı, sergiler, kortej etkinliği, havai fişek gösterisi ile Tekirdağ'da 19 Mayıs bu yıl daha bir coşkulu kutlanacak. Süleymanpaşa'nın cadde ve sokaklarının festival renkleriyle boyanacağı kortej etkinliği, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 19.00'da Tekira AVM önünde başlayacak. 

Büyükşehir Belediyesi vatandaşların ulaşımlarını sorunsuz bir şekilde sağlayabilmeleri için festival süresi boyunca ulaşım hizmetlerini ücretsiz şekilde gerçekleştirecek. 

18-19 Mayıs tarihlerinde Süleymanpaşa Eski Otogar Mevkii'nden tüm ilçelere seferler düzenlenecek. Servislerin son sefer saati 23.59 olarak belirlendi.   

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.