11 22 33 44 55 66 77 88 99 1010 1111 1212 1313 1414 1515

FEN İŞLERİ GÜNLÜK FAALİYET RAPORU

20-04-2018 Tarihli Rapor Sorumlu Listesi
  • Nilgün ERKMEN - YOL ŞUBE MÜDÜR V.

İŞ PROGRAMI

YOL BAKIM ÇALIŞMASI (S.PAŞA DİŞ HAST.)
  • Önder AYLAR ( KAMYON )
  • Yüksel OKYAY ( JCB )
  • Hacı Dursun KACIR ( SİLİNDİR )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (TAŞOMURCA SELÇUK)
  • Kudret CESUR ( KAMYON )
  • Nihat DİRNİK ( EKİP BAŞI )
  • İbrahim ÖZ ( GREYDER )
  • Selim SOLCAN ( GREYDER )
  • Hüseyin UMUT ( SİLİNDİR )
TRAFİK İŞARETLEME ÇALIŞMASI (HACIKÖY ŞANTİYE YOLU SOYLU)
  • Ahmet SEZEN ( İŞÇİ )
  • Hasan AKYOL ( İŞÇİ )
  • Hasan BİLGİN ( KAMYONET )
  • Tevfik KINIK ( İŞÇİ )
  • Ahmet KILIÇ ( İŞÇİ )
REGLAJ ÇALIŞMASI (YEŞİLSIRT)
  • Bahten KAHRAMAN ( GREYDER )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (3.GÜN) (SARAY İLÇE EKİBİ SAFAALAN PINARCA)
  • Seçkin SİBRELİ ( İŞÇİ )
  • Hilmi ATAŞEN ( İŞÇİ )
  • Arif MERGEN ( EKİP BAŞI )
  • Mustafa ELMAS ( JCB )
  • Yavuz EVİRGEN ( İŞÇİ )
  • Fikret AKTAŞ ( KAMYON )
  • Abdurrahman KURT ( SİLİNDİR )
  • Fehmi DAY ( İŞÇİ )
  • Çetin ZEYTİNOĞLU ( İŞÇİ )
  • Mehmet SERT ( KAMYON )
  • Ali HİSAR ( İŞÇİ )
ASFALT KAZIMA BSK YAMA ÇALIŞMASI (1.GÜN) (S.PAŞA)
  • Bülent GÜR ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Gürkan EZEN ( ARAZÖZ )
  • Ersoy ÖZTÜRK ( TRİMER )
  • Hüseyin GÜR ( EKİP BAŞI )
PARKE TAŞ SÖKÜM ÇALIŞMASI (KUMBAĞ)
  • Osman HAZAR ( KAMYON )
  • Ozan OĞUZ ( KAMYON )
  • Ayhan ÇÖMEZ ( İŞÇİ )
  • Hakan SEZEN ( İŞÇİ )
  • Aydın KOŞAL ( JCB )
BSK SERİM ÇALIŞMASI (4.GÜN) (ŞARKÖY MANOLYA SOK.)
  • Umut AYÇİL ( TIR )
  • Mesut DEMİR ( TIR )
  • İbrahim KANTEKİN ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Berkant DEMİRCİ ( TIR )
  • Bilgin KURNAZ ( SİLİNDİR )
  • Hami AYDIN ( İŞÇİ )
  • Gökhan TOPUZ ( İŞÇİ )
  • Şenel ER ( TIR )
  • İsmail AYAR ( TIR )
  • Mehmet EDİP ( TIR )
  • Tevfik TURHAL ( TIR )
  • Kudret UZUN ( TIR )
  • Ayhan UĞUR ( İŞÇİ )
  • Volkan FIRTINA ( SİLİNDİR )
  • Mustafa AYDIN ( İŞÇİ )
  • Murat YILMAZ ( FİNİSHER )
  • Ertan DURSUN ( TIR )
  • Abdullah GÜMÜŞ ( İŞÇİ )
  • Zeki ÜNER ( TIR )
  • Necip BALCI ( TIR )
HENDEK BAKIM ÇALIŞMASI (2.GÜN) (D-110 KARAYOLU GAZİOĞLU)
  • Yaşar SEVİL ( KAMYON )
  • Yalçın TABAK ( GREYDER )
  • Mesut ALAK ( GREYDER )
  • Ali DURSUN ( KAMYON )
HENDEK BAKIM ÇALIŞMASI (2.GÜN) (ŞARKÖY İLÇE EKİBİ ŞARKÖY KOCAALİ)
  • Tolga KAYA ( GREYDER )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (6.GÜN) (MALKARA İLÇE EKİBİ ÇINARALTI MAH.)
  • Enis ÖZGÜLER ( SİLİNDİR )
  • Rıdvan CAN ( GREYDER )
  • Ayhan GENÇ ( KAMYON )
  • Tufan CANITEZ ( İŞÇİ )
  • Özkan YİĞİT ( İŞÇİ )
  • Aydın ÇAĞŞAR ( İŞÇİ )
  • Aydın MERİÇ ( İŞÇİ )
ROBOT YAMA ÇALIŞMASI (İNECİK ORMANLI)
  • Ersoy DENİZ ( İŞÇİ )
  • Hüseyin SEVİNÇ ( İŞÇİ )
  • Selami GÜL ( ASFALT ROBOTU )
  • Murat DARICI ( İŞÇİ )
REGLAJ ÇALIŞMASI (3.GÜN) (HAYRABOLU İLÇE EKİBİ KANDAMIŞ BAYRAMŞAH)
  • Zakir KÖSE ( GREYDER )
DERE TEMİZLİK ÇALIŞMASI (ŞARKÖY)
  • Recep YAMAN ( EKSKAVATÖR )
  • İbrahim Barış İŞÇİ ( TIR )
  • Hasan DEMİR ( TIR )
  • Zeki AKGÜN ( TIR )
MALZEME TEMİNİ ÇALIŞMASI (KAVACIK OCAĞI)
  • Adnan KELEŞ ( EKSKAVATÖR )
  • Şükrü ÖREN ( YÜKLEYİCİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (11.GÜN) (KARAAĞAÇ)
  • Adem YADİGAR ( SİLİNDİR )
  • Ünal YILMAZ ( YÜKLEYİCİ )
  • Esat YÜCEL ( DOZER )
  • Orhan DEMİRAY ( GREYDER )
  • Erkan IŞIK ( EKSKAVATÖR )
  • Berkin CAN ( TIR )
  • Kamil UÇAK ( TIR )
  • Şerafettin PEKER ( KAMYON )
  • Erdal VULKAN ( TIR )
  • Ümit İNAN ( YRD.PERS )
2.NOLU EKİP (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Cengiz AKGÜN ( YÜKLEYİCİ )
  • Onur ÖZTÜRK ( PLENT GÖR. )
  • Gökhan DURUKAN ( PLENT GÖR. )
  • Barış DEĞİRMENCİ ( YÜKLEYİCİ )
  • Yavuz ŞİŞMAN ( PLENT GÖR. )
  • Mehmet BALCI ( PLENT GÖR. )
  • Gürcan KALKAN ( PLENT GÖR. )
YOL BAKIM ÇALIŞMASII (3.GÜN) (MURATLI İLÇE EKİBİ KIRKGÖZ ESENLER)
  • İbrahim OFLAZ ( İŞÇİ )
  • Gökhan SEZER ( İŞÇİ )
  • Erdal YAĞDIRAN ( İŞÇİ )
  • Ömer DEMİR ( İŞÇİ )
  • Yaşar KAYALI ( OPERATÖR )
  • Mehmet YAVUZ ( SİLİNDİR )
  • Sefer TEZCAN ( KAMYON )
  • Kenan YANGÖZ ( İŞÇİ )
  • Erkan HERGÜN ( İŞÇİ )
  • Halil DÜZDAĞ ( İŞÇİ )
SEYYAR KONKASÖR EKİBİ (14.GÜN) (S.PAŞA)
  • Mehmet NAZLIGÜL ( SEYYAR KONKASÖR )
SSB SERİM ÇALIŞMASI (2.GÜN) (HACIKÖY AYRIMI MALKARA YOLU)
  • Birol TOSUN ( İŞÇİ )
  • Özvan COŞKUNER ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Hüseyin KILINÇ ( TRAKTÖR )
  • Hakan ÇETİNKAYA ( FİNİSHER )
  • Sedat BAYKAN ( SİLİNDİR )
  • Ferdi GÜLER ( İŞÇİ )
  • Ulaş GÜNDER ( İŞÇİ )
  • Zafer ÖNER ( İŞÇİ )
  • Okan ŞAHİN ( İŞÇİ )
  • Onur SERT ( SİLİNDİR )
  • İbrahim CANKİ ( EKİP BAŞI )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (15.GÜN) (DELİBEDİR CANHIDIR)
  • Saim KILIÇKOÇ ( GREYDER )
  • Muhammet TUNA ( JCB )
  • Fedai KARACA ( SİLİNDİR )
  • Mehmet KURUM ( KAMYON )
ROBOT YAMA ÇALIŞMASI (HACIKÖY BIYIKALİ)
  • Gökhan SERBEST ( ASFALT ROBOTU )
  • İslam KIRCI ( İŞÇİ )
  • Bilgin VATANSEVER ( İŞÇİ )
  • Ahmet DARICI ( SİLİNDİR )
  • İhsan CİVAN ( İŞÇİ )
  • Cumhur KÖR ( İŞÇİ )
ZEMİN DÜZENLEME ÇALIŞMASI (8.GÜN) (ÇORLU ZÜBEYDE HANIM PARKI)
  • Metin BULUM ( İŞÇİ )
  • Nazmi BAYIRLI ( GREYDER )
  • Nevzat ERDEM ( EKİP BAŞI )
GÖREVLİ PERSONELLER (HACIKÖY ŞANTİYESİ LABORATUVAR)
  • Sercan GÜREK ( KİMYA TEKNİKERİ )
  • Metin MARTİN ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (KAPAKLI ÇERKEZKÖY İLÇE EKİBİ Ç.KÖY C.TOPEL CAD.)
  • Ramazan CENGİZ ( JCB )
  • Erkan DEMİR ( SİLİNDİR )
  • Arif HIŞIR ( İŞÇİ )
  • Fehmi DAY ( İŞÇİ )
  • İsmail Hakkı BALİ ( USTA )
  • Şenol FIÇICI ( İŞÇİ )
  • Umut KÜÇÜKÇOBAN ( KAMYON )
  • Recep TAŞKINMERİÇ ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (2.GÜN) (ÇORLU İLÇE EKİBİ YENİÇİFTLİK TÜRKMENLİ)
  • Oray KARBUZ ( SİLİNDİR )
  • Hüseyin KÜÇÜKOĞULLARI ( TIR )
  • Erhan SAKA ( İŞÇİ )
  • Kemal AÇIK ( İŞÇİ )
  • Burak DEMİR ( GREYDER )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (9.GÜN) (SAĞLAMTAŞ KALAYCI)
  • Caner BALIK ( GREYDER )
  • Hakan YILMAZ ( SİLİNDİR )
  • Taner RENÇPER ( GREYDER )
  • Mümin CANKİ ( KAMYON )
BÜZ VE PARKE TAŞ YÜKLEME ÇALIŞMASI (GÜVEÇLİ ŞANTİYESİ)
  • Hasan İP ( JCB )
1.NOLU EKİP (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Atanur KELEŞ ( PLENT GÖR. )
  • Murat SAVCI ( PLENK SORUMLUSU )
  • Selçuk KESKİN ( PLENT GÖR. )
  • Ahmet TOKGÖZ ( PLENT GÖR. )
  • Ali GÖKALP ( YÜKLEYİCİ )
  • Mahmut ARUK ( KAMYON )
  • Nail ARSLANTAŞ ( PLENT GÖR. )
  • Ali Osman KANTEKİN ( PLENT GÖR. )
  • Hasan ERİZ ( YÜKLEYİCİ )
SBS ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (7.GÜN) (ŞARKÖY MESELLE SOKAK)
  • Engin EKİM ( KAMYON )
  • İbrahim TOPRAKÇI ( KAMYON )
  • Rıdvan ÖZEN ( KAMYON )
  • Mehmet YILMAZ ( EKİP BAŞI )
  • Ender İKİZLER ( SİLİNDİR )
  • Kubilay YILDIZ ( JCB )
  • Ahmet GÜR ( GREYDER )
BÜZ ÇALIŞMASI (4.GÜN) (KARLI KURTDERE)
  • Seyfettin GÜLÜMSER ( UNIMOG )
  • Ferhat İNCİ ( TIR )
  • Cafer ÇAKMAR ( İŞÇİ )
  • Mehmet YILANCI ( JCB )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (HAYRABOLU İLÇE EKİBİ ÇIKRIKÇI TEMREZLİ KARAKAVAK)
  • Hakan ÇINAR ( İŞÇİ )
  • Refik ARICAN ( KAMYON )
  • Hüseyin KURULDAY ( İŞÇİ )
  • Mehmet ALPER ( JCB )
  • Birol GÖKÇERİ ( İŞÇİ )
  • Sezgin DAĞLIOĞULLARI ( ASFALT ROBOTU )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI 4.GÜN) (ŞARKÖY İLÇE EKİBİ MÜREFTE HOŞKÖY)
  • Mehmetali ER ( İŞÇİ )
  • Hasan GEZEN ( İŞÇİ )
  • Uğur ÖZKAN ( İŞÇİ )
  • Özgür ÇOBAN ( KAMYON )
  • Erdal ŞAHİN ( İŞÇİ )
  • Şeref AKGÜN ( SİLİNDİR )
SBB ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (13. GÜN) (HACIKÖY AYRIMI FERHADANLI)
  • Ali BORA ( JCB )
  • İsmail GÜLFİDAN ( GREYDER )
  • Hasan ÇINAR ( SİLİNDİR )
  • Ersin ÇINAR ( GREYDER )
  • Veysel BAKİ ( ARAZÖZ )
  • Hüseyin KÜÇÜKOĞULLARI ( ARAZÖZ )
  • Zekeriya KAYA ( KAMYON )
  • Önder ÖZDENİZ ( SİLİNDİR )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (5. GÜN) (TAŞOMURCA SELÇUK)
  • Hüseyin UMUT ( SİLİNDİR )
  • Nihat DİRNİK ( EKİP BAŞI )
  • İbrahim ÖZ ( GREYDER )
  • Kudret CESUR ( KAMYON )
MALZEME YÜKLEME ÇALIŞMASI (TEPEKÖY OCAĞI)
  • Cihan KAYA ( SEYYAR KONKASÖR )
  • Mustafa BALCI ( YÜKLEYİCİ )
  • Murat DAĞLAR ( EKSKAVATÖR )
YAĞLAMA EKİBİ (SEYYAR YAĞLAMA EKİBİ)
  • Ahmet TEKÇE ( İŞÇİ )
  • Hüseyin DÖNMEZ ( İŞÇİ )
  • Gökhan TOKCAN ( ŞOFÖR )
ÇALIŞAN EKİP (1) (KONKASÖR EKİBİ)
  • İbrahim ARDA ( EKİP BAŞI )
  • Ahmet CANORAL ( EKSKAVATÖR )
  • Can DIRAK ( JCB )
  • Erdoğan AKMAN ( YÜKLEYİCİ )
  • Mehmet BEREKET ( KAMYON )
  • Ali BALI ( İŞÇİ )
  • İbrahim TAFRALI ( KAMYON )
  • Ramazan KOBURCUK ( İŞÇİ )
GÖREVLİ PERSONELLER (HACIKÖY ŞANTİYESİ)
  • Burhan DEMİRAY ( KOORDİNASYON SORUMLUSU )
  • Ahmet GÜNEŞ ( USTA )
  • Sabri BAYRAKTAR ( KANTAR )
  • Numan GÜLDALI ( İŞÇİ )
  • Kazim BOZKURT ( KANTAR )
2. EKİP (KONKASÖR EKİBİ)
  • Nail TÜRKKAN ( KAMYON )
  • İbrahim GÜNAY ( EKİP BAŞI )
  • Necmettin TİRAKİ ( İŞÇİ )
  • Şenol DERE ( KAMYON )
  • Nihat ALTINTAŞ ( EKSKAVATÖR )
  • Aykut ÇAKIR ( YÜKLEYİCİ )
ARIZALI ARAÇLAR
  • ÜNİMOG - 2 ARIZA
  • SİLİNDİR - 2 ARIZA
  • KAMYON - 4 ARIZA
  • TIR - 1 ARIZA
  • YÜKLEYİCİ - 1 ARIZA
  • JCB - 1 ARIZA