Çoğunlukla güneşli
Sıcaklık : 13° Hissedilen 10°
11 22 33 44 55 66

FEN İŞLERİ GÜNLÜK FAALİYET RAPORU

11-12-2017 Tarihli Rapor Sorumlu Listesi
  • Tevfik DEMİRBİLEK - YOL ŞB. MD.

İŞ PROGRAMI

ÇÖPLÜK DÜZENLEME ÇALIŞMASI (ÇORLU ÖNERLER)
  • Esat YÜCEL ( DOZER )
  • Ümit İNAN ( YRD.PERS )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (1.GÜN) (SUBAŞI CAMBAZDERE)
  • Ertan DURSUN ( TIR )
  • Hüseyin KESER ( EKİP BAŞI )
  • Hakan YILMAZ ( SİLİNDİR )
  • Kubilay YILDIZ ( JCB )
  • Caner BALIK ( GREYDER )
  • Rıdvan ÖZEN ( KAMYON )
  • Tevfik TURHAL ( TIR )
BAKIM ÇALIŞMASI(1.GÜN) (CANHIDIR MEZARLIK YOLU)
  • Ahmet YILDIZ ( TIR )
  • Saim KILIÇKOÇ ( GREYDER )
  • İhsan ACAR ( KAMYON )
  • Muhammet TUNA ( JCB )
  • Kamil UÇAK ( TIR )
  • Fedai KARACA ( SİLİNDİR )
  • Necip KURT ( TIR )
  • Burak DEMİR ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Zeki AKGÜN ( TIR )
BSK YAMA ÇALIŞMASI (1.GÜN) (BIYIKALİ)
  • Cumhur KÖR ( İŞÇİ )
  • İbrahim ÖLMEZ ( GREYDER )
  • Ender İKİZLER ( SİLİNDİR )
  • Ali DURSUN ( KAMYON )
  • Hüseyin SEVİNÇ ( İŞÇİ )
  • Zekeriya KAYA ( KAMYON )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (1.GÜN) (DAMBASLAR KARAKARLI)
  • Cemil GÖREN ( JCB )
  • Önder ÖZDENİZ ( SİLİNDİR )
  • Mehmet EDİP ( TIR )
  • Kudret UZUN ( TIR )
  • Orhan DEMİRAY ( GREYDER )
  • Özkan ALBAK ( TIR )
ROBOT YAMA ÇALIŞMASI (ÇORLU)
  • Ersoy DENİZ ( İŞÇİ )
  • Kazim BOZKURT ( İŞÇİ )
  • Selami GÜL ( ASFALT ROBOTU )
REGLAJ ÇALIŞMASI (1.GÜN) (MALKARA İLÇE EKİBİ YAYLAGÖNE HEMİT)
  • Selim SOLCAN ( GREYDER )
  • Rıdvan CAN ( YARDIMCI OPERATÖR )
BÜZ ÇALIŞMASI (1.GÜN) (MURATLI İLÇE EKİBİ YEŞİLSIRT)
  • Yaşar KAYALI ( JCB )
  • İbrahim OFLAZ ( İŞÇİ )
  • Mesut ALAK ( GREYDER )
BÜZ ÇALIŞMASI (1.GÜN) (MALKARA İLÇE EKİBİ VAKIFİĞDEMİR)
  • Aydın ÇAĞŞAR ( İŞÇİ )
  • Aydın MERİÇ ( İŞÇİ )
  • Enis ÖZGÜLER ( SİLİNDİR )
  • Özkan YİĞİT ( İŞÇİ )
  • Tufan CANITEZ ( İŞÇİ )
  • Serkan ADALI ( JCB )
BİTÜM NAKLİ (İZMİT TÜPRAŞTAN ÇORLU BELEDİYESİNE)
  • Serkan KARACA ( YRD.PERS )
  • Hasan CAN ( ROLEYTANK )
SSB ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (5.GÜN) (KIZILPINAR BAHAR CAD.)
  • Fikret AKTAŞ ( KAMYON )
  • Ünal YILMAZ ( YÜKLEYİCİ )
  • Burhanettin KORKUT ( JCB )
  • Mehmet BALCI ( İŞÇİ )
  • Kudret CESUR ( KAMYON )
  • Bülent GÜR ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Ersoy ÖZTÜRK ( TRİMER )
  • Hacı Dursun KACIR ( SİLİNDİR )
  • Hüseyin KÜÇÜKOĞULLARI ( ARAZÖZ )
  • Nevzat ERDEM ( EKİP BAŞI )
  • Taner RENÇPER ( GREYDER )
  • Şerafettin PEKER ( KAMYON )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (4.GÜN) (ÇUKURYURT ÇAYLA)
  • Şükrü ÖREN ( YÜKLEYİCİ )
  • Berkant DEMİRCİ ( TIR )
  • Barış DİNÇER ( TIR )
  • Hüseyin KILINÇ ( TIR )
  • Hasan BİLGİN ( KAMYON )
  • Mehmet KURUM ( KAMYON )
  • Ayhan KARAKAŞ ( GREYDER )
  • Ahmet DARICI ( SİLİNDİR )
  • Yüksel OKYAY ( JCB )
  • Ozan OĞUZ ( KAMYON )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (3.GÜN) (İBRİBEY GENERLİ)
  • Aydın KOŞAL ( JCB )
  • Bahten KAHRAMAN ( GREYDER )
  • Osman GÜNDÜZ ( TIR )
  • Hüseyin UMUT ( JCB )
  • Mesut DEMİR ( TIR )
  • Yaşar SEVİL ( KAMYON )
  • Umut AYÇİL ( TIR )
  • Şenel ER ( TIR )
KAR BIÇAĞI TAKILI ARAÇLAR (S.PAŞA)
  • Engin DELİKTAŞ ( KAMYON )
  • Engin EKİM ( KAMYON )
  • İbrahim TOPRAKÇI ( KAMYON )
SSB SERİM ÇALIŞMASI (12.GÜN) (GÖÇERLER MAH.)
  • Şeref ELİTAŞ ( EKİP BAŞI )
  • Ferdi GÜLER ( İŞÇİ )
  • Okan ŞAHİN ( İŞÇİ )
  • Hakan ÇETİNKAYA ( FİNİSHER )
  • Mustafa ELMAS ( JCB )
  • Onur SERT ( SİLİNDİR )
  • Özvan COŞKUNER ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Birol TOSUN ( İŞÇİ )
  • Volkan FIRTINA ( SİLİNDİR )
  • Zafer ÖNER ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (HAYRABOLU İLÇE EKİBİ Ç.MÜSELLİM DANİŞMENT VE PARMAKSIZ)
  • Birol GÖKÇERİ ( İŞÇİ )
  • Hüseyin KURULDAY ( İŞÇİ )
  • Hakan ÇINAR ( İŞÇİ )
  • Zakir KÖSE ( SİLİNDİR )
  • Mehmet ALPER ( JCB )
  • Ahmet BUDAKOĞLU ( USTA )
  • Ahmet YILMAZ ( İŞÇİ )
  • Refik ARICAN ( OPERATÖR )
  • Mehmet BEREKET ( ASFALT ROBOTU )
ROBOT YAMA ÇALIŞMASI (ALTINOVA KUMBAĞ)
  • Murat DARICI ( İŞÇİ )
  • Hakan Sırrı ANIL ( İŞÇİ )
  • Bilgin VATANSEVER ( İŞÇİ )
  • Sezgin DAĞLIOĞULLARI ( ASFALT ROBOTU )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (1.GÜN) (KARABEZİRGAN KARAHALİL)
  • Necip BALCI ( TIR )
  • Nazmi BAYIRLI ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Zeki ÜNER ( TANKER )
  • İbrahim ÖZ ( GREYDER )
BÜZ ÇALIŞMASI (1.GÜN) (CANHIDIR)
  • Şaban KİRAZ ( İŞÇİ )
  • Ahmet GÜNEŞ ( İŞÇİ )
  • Mustafa AYDIN ( İŞÇİ )
  • Seyfettin GÜLÜMSER ( UNIMOG )
  • Hasan KESER ( USTA )
  • Recep BALTA ( İŞÇİ )
  • Tuncer UÇAK ( KAMYON )
ROBOT YAMA ÇALIŞMASI (KÜÇÜKHIDIR)
  • Hüseyin YÜCEL ( İŞÇİ )
  • İhsan CİVAN ( İŞÇİ )
  • İslam KIRCI ( İŞÇİ )
  • Ayhan GENÇ ( ASFALT ROBOTU )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (1.GÜN) (MURATLI İLÇE EKİBİ KIRKGÖZ ESENLER)
  • Ömer DEMİR ( İŞÇİ )
  • Önder AYLAR ( KAMYON )
  • Gökhan SEZER ( İŞÇİ )
  • Halil DÜZDAĞ ( İŞÇİ )
  • Sefer TEZCAN ( OPERATÖR )
  • Erkan HERGÜN ( İŞÇİ )
TRAFİK İŞARETLEME ÇALIŞMASI (KARABEZİRGAN VE GÖÇERLER)
  • Ahmet SEZEN ( İŞÇİ )
  • Erdoğan GÜRTUNCA ( OPERATÖR )
  • Atakan MÜLAYİM ( UNIMOG )
  • Hasan AKYOL ( İŞÇİ )
BÜZ VE PARKE TAŞ YÜKLEME ÇALIŞMASI (GÜVEÇLİ ŞANTİYESİ)
  • Önder MUTLU ( JCB )
SSB ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (35.GÜN) (ÇORLU TÜRKGÜCÜ)
  • Ali BORA ( JCB )
  • İbrahim TATLISÖZ ( GREYDER )
  • Ekrem AKŞİT ( ARAZÖZ )
  • Onur ÖZTÜRK ( EKSKAVATÖR )
  • Gökhan TOPUZ ( İŞÇİ )
  • Ersin ÇINAR ( GREYDER )
  • Recep YAMAN ( JCB )
  • Hasan ÇINAR ( SİLİNDİR )
  • İbrahim CANKİ ( EKİP BAŞI )
  • Ali GÖKALP ( YÜKLEYİCİ )
  • Yüksel SEVİM ( SİLİNDİR )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (2.GÜN) (ÇORLU İLÇE EKİBİ KIRKGÖZ ESENLER)
  • Metin BULUM ( JCB )
  • Erhan SAKA ( İŞÇİ )
  • Mehmet YEĞEN ( GREYDER )
  • Yalçın TABAK ( SİLİNDİR )
  • Kemal AÇIK ( İŞÇİ )
  • Mustafa ÇETİN ( OPERATÖR )
SSB SERİM ÇALIŞMASI (17.GÜN) (ÇORLU TÜRKGÜCÜ (BEKLEME))
  • İbrahim KANTEKİN ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Bilgin KURNAZ ( SİLİNDİR )
  • Murat YILMAZ ( FİNİSHER )
  • Sedat BAYKAN ( SİLİNDİR )
1 NOLU EKİP (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Ahmet TOKGÖZ ( PLENT GÖR. )
  • İsmail GÜLFİDAN ( YÜKLEYİCİ )
  • Gürcan KALKAN ( PLENT GÖR. )
  • Emre ELİTAŞ ( KANTAR )
  • Mahmut ARUK ( KAMYON )
  • Ali Osman KANTEKİN ( PLENK SORUMLUSU )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (1. GÜN) (SARAY İLÇE EKİBİ MERKEZ)
  • Hilmi ATAŞEN ( İŞÇİ )
  • Ali HİSAR ( İŞÇİ )
  • Çetin ZEYTİNOĞLU ( İŞÇİ )
  • Yavuz EVİRGEN ( İŞÇİ )
  • Fehmi DAY ( İŞÇİ )
  • Arif MERGEN ( EKİP BAŞI )
  • Seçkin SİBRELİ ( İŞÇİ )
  • Abdurrahman KURT ( SİLİNDİR )
  • Taner ALTINKAYA ( OPERATÖR )
TRAFİK İŞARETLEME ÇALIŞMASI (TÜRKGÜCÜ GÖÇERLER)
  • Tevfik KINIK ( İŞÇİ )
  • Ahmet KILIÇ ( İŞÇİ )
  • Volkan PALABIYIK ( KAMYONET )
BETON KALDIRIM ÇALIŞMASI 4.GÜN) (KAPAKLI ÇERKEZKÖY İLÇE EKİBİ N.KEMAL BUL.)
  • Arif HIŞIR ( İŞÇİ )
  • Erkan DEMİR ( İŞÇİ )
  • Şenol FIÇICI ( İŞÇİ )
  • Umut KÜÇÜKÇOBAN ( OPERATÖR )
  • İsmail Hakkı BALİ ( USTA )
  • Ramazan CENGİZ ( OPERATÖR )
  • Recep TAŞKINMERİÇ ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (1.GÜN) (ŞARKÖY İLÇE EKİBİ KOCAALİ)
  • Erdal ŞAHİN ( İŞÇİ )
  • Şeref AKGÜN ( SİLİNDİR )
  • Yasin AHLAT ( JCB )
  • Hasan GEZEN ( İŞÇİ )
  • Mert ÖZER ( KAMYON )
  • Özgür ÇOBAN ( OPERATÖR )
  • Tolga KAYA ( GREYDER )
LABORATUVAR GÖREVLİ PERSONELLER (HACIKÖY ŞANTİYESİ)
  • Elif YAMAN ( LABORANT )
  • Metin MARTİN ( İŞÇİ )
  • Sercan GÜREK ( KİMYA TEKNİKERİ )
YAĞLAMA EKİBİ (SEYYAR YAĞLAMA EKİBİ)
  • Hüseyin DÖNMEZ ( İŞÇİ )
  • Gökhan TOKCAN ( ŞOFÖR )
  • Ahmet TEKÇE ( İŞÇİ )
ÇALIŞAN EKİP (1) (KONKASÖR EKİBİ)
  • Ramazan KOBURCUK ( İŞÇİ )
  • Ali BALI ( İŞÇİ )
  • Ahmet CANORAL ( EKSKAVATÖR )
  • Can DIRAK ( JCB )
  • Osman HAZAR ( KAMYON )
  • İbrahim ARDA ( EKİP BAŞI )
  • İbrahim TAFRALI ( KAMYON )
GÖREVLİ PERSONELLER (HACIKÖY ŞANTİYESİ)
  • Adem KURNAZ ( PLENK SORUMLUSU )
  • Burhan DEMİRAY ( KOORDİNASYON SORUMLUSU )
  • Nail ARSLANTAŞ ( PLENT GÖR. )
  • Atanur KELEŞ ( PLENT GÖR. )
  • Murat SAVCI ( PLENK SORUMLUSU )
  • Numan GÜLDALI ( İŞÇİ )
  • Cengiz AKGÜN ( YÜKLEYİCİ )
2. NOLU EKİP (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Yavuz ŞİŞMAN ( PLENT GÖR. )
  • Gökhan DURUKAN ( PLENT GÖR. )
  • Hasan ERİZ ( YÜKLEYİCİ )
  • Sabri BAYRAKTAR ( KANTAR )
2. EKİP (VARDİYE) (KONKASÖR EKİBİ)
  • Nihat ALTINTAŞ ( EKSKAVATÖR )
  • Nail TÜRKKAN ( KAMYON )
  • Necmettin TİRAKİ ( İŞÇİ )
  • Müjdat YILMAZ ( KAMYON )
  • İbrahim GÜNAY ( EKİP BAŞI )
  • Necip GÜR ( İŞÇİ )
ARIZALI ARAÇLAR
  • TIR(NAKİL) - 1 ARIZA
  • TIR - 1 ARIZA
  • SİLİNDİR - 1 ARIZA
  • KAMYON - 2 ARIZA
  • GREYDER - 1 ARIZA
  • JCB - 2 ARIZA
  • YÜKLEYİCİ - 2 ARIZA
  • UNİMOG - 1 ARIZA