Tekim
Hava Durumu
Çoğunlukla Güneşli
Sıcaklık : 31° Hissedilen : 33°
11 22 33 44 55 66 77 88 99 1010 1111 1212 1313

FEN İŞLERİ GÜNLÜK FAALİYET RAPORU

16-08-2018 Tarihli Rapor Sorumlu Listesi
  • Tevfik DEMİRBİLEK - YOL ŞB. MD.

İŞ PROGRAMI

YOL BAKIM ÇALIŞMASI (YENİCE)
  • Mehmet YEĞEN ( GREYDER )
  • Volkan FIRTINA ( SİLİNDİR )
ASTARLAMA ÇALIŞMASI (SELÇUK TAŞOMURCA SIRTBEY)
  • Erkan BARAN ( DİSTRÜBÜTÖR )
  • Ayhan ÇÖMEZ ( YARD. PERS. (DİSTRİBÜTÖR) )
  • Ercan ŞEN ( DİSTRÜBÜTÖR )
KİLİT TAŞ NAKLİ (VAKIFİĞDEMİR)
  • Ertan DURSUN ( TIR )
  • Tevfik TURHAL ( TIR )
  • Zeki ÜNER ( TIR )
ASFALT KAZIMA ÇALIŞMASI (ÇORLU OMURTAK CAD.)
  • Ersoy ÖZTÜRK ( TRİMER )
  • Bülent GÜR ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Berkin CAN ( TIR )
  • Barış DİNÇER ( TIR )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (SARAY İLÇE EKİBİ SARAY VİZE CAD.)
  • Yavuz EVİRGEN ( İŞÇİ )
  • Metin KORKMAZ ( İŞÇİ )
  • Seçkin SİBRELİ ( İŞÇİ )
  • Ali HİSAR ( SİLİNDİR )
  • Zeki ERDUĞAN ( KAMYON )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (S.PAŞA ATATÜRK BUL.)
  • Murat DARICI ( İŞÇİ )
  • Adnan EREN ( SİLİNDİR )
  • İhsan CİVAN ( İŞÇİ )
  • İslam KIRCI ( İŞÇİ )
  • Ayhan GENÇ ( ASFALT ROBOTU )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (ŞARKÖY İLÇE EKİBİ GAZİKÖY GÜZELKÖY)
  • Tolga KAYA ( GREYDER )
REGLAJ ÇALIŞMASI (MURATLI İLÇE EKİBİ MÜSELLİM BALABANLI)
  • Burak DEMİR ( GREYDER )
ROBOT YAMA ÇALIŞMASI (MURATLI İLÇE EKİBİ KIRKKEPENEKLİ)
  • Ömer DEMİR ( USTA )
  • Selami GÜL ( ASFALT ROBOTU )
  • Kenan YANGÖZ ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (S.PAŞA DİŞ HAST.YOLU)
  • Adem YADİGAR ( SİLİNDİR )
  • Hasan İP ( JCB )
  • Uğur HERGÜN ( GREYDER )
  • Erdal VULKAN ( TIR )
  • Necip BALCI ( TIR )
  • Mehmet KURUM ( KAMYON )
SATHİ KAPLAMA ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (MALKARA YOLU YÖRÜK)
  • Hüseyin KESER ( EKİP BAŞI )
  • Taner RENÇPER ( GREYDER )
  • Hakan YILMAZ ( SİLİNDİR )
  • Hasan DEMİR ( TIR )
  • Muhammet TUNA ( JCB )
  • Mesut DEMİR ( TIR )
SSB SERİM ÇALIŞMASI (HUSUNLU GAZİOĞLU)
  • Hakan ÇETİNKAYA ( FİNİSHER )
  • Özvan COŞKUNER ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Onur SERT ( SİLİNDİR )
  • Okan ŞAHİN ( İŞÇİ )
  • Sedat BAYKAN ( SİLİNDİR )
  • Zafer ÖNER ( İŞÇİ )
  • Musa AKŞAR ( İŞÇİ )
  • Ali GÜMÜŞ ( İŞÇİ )
  • Aydın KOŞAL ( JCB )
  • Gürkan EZEN ( ARAZÖZ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (MALKARA İLÇE EKİBİ DEVECİ TETEKÖY)
  • Rıdvan CAN ( GREYDER )
  • Aydın MERİÇ ( İŞÇİ )
  • Tufan CANITEZ ( İŞÇİ )
  • Enis ÖZGÜLER ( SİLİNDİR )
  • Aydın ÇAĞŞAR ( İŞÇİ )
  • Mehmet SERT ( KAMYON )
  • Özkan YİĞİT ( İŞÇİ )
  • Mehmet EDİP ( TIR )
  • İsmail ŞEN ( KAMYON )
  • Serkan ADALI ( JCB )
TORBA YAMA ÇALIŞMASI (MURATLI İLÇE EKİBİ YEŞİLSIRT)
  • Erkan HERGÜN ( İŞÇİ )
  • Erdal YAĞDIRAN ( İŞÇİ )
  • Mehmet YAVUZ ( SİLİNDİR )
  • Halil DÜZDAĞ ( İŞÇİ )
  • İbrahim OFLAZ ( İŞÇİ )
  • Veysel BAKİ ( KAMYON )
SERME SIKIŞTIRMA ÇALIŞMASI (KAYI 57.ALAY YOLU)
  • Mesut ALAK ( GREYDER )
  • Hüseyin UMUT ( SİLİNDİR )
MALZEME TEMİNİ ÇALIŞMASI (YÖRÜCEK OCAĞI)
  • Erkan IŞIK ( EKSKAVATÖR )
SSB SERİM ÇALIŞMASI (KUMBAĞ)
  • Murat YILMAZ ( FİNİSHER )
  • İbrahim KANTEKİN ( YARDIMCI OPERATÖR )
  • Abdullah GÜMÜŞ ( MİNİ YÜKLEYİCİ )
  • Bilgin KURNAZ ( YRD.PERS )
  • Ayhan UĞUR ( İŞÇİ )
  • Mustafa AYDIN ( İŞÇİ )
  • Birol TOSUN ( İŞÇİ )
ASFALT BİTÜM MALZEMESİ NAKLİ (İZMİT TÜPRAŞ RAFİNESİ)
  • Serkan KARACA ( ROLEYTANK )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (SARAY İLÇE EKİBİ VİZE CAD.)
  • Arif MERGEN ( EKİP BAŞI )
  • Fikret AKTAŞ ( KAMYON )
  • Kudret UZUN ( TIR )
  • Kamil UÇAK ( TIR )
  • Yavuz EVİRGEN ( İŞÇİ )
  • Hilmi ATAŞEN ( İŞÇİ )
  • Abdurrahman KURT ( SİLİNDİR )
  • İbrahim TATLISÖZ ( GREYDER )
  • Şerafettin PEKER ( ARAZÖZ )
  • Şakir AKMAN ( USTA )
  • Hüseyin KILINÇ ( TIR )
TRAFİK İŞARETLEME ÇALIŞMASI (KAŞIKÇI SELÇUK SIRTBEY)
  • Ahmet SEZEN ( İŞÇİ )
  • Atakan MÜLAYİM ( UNIMOG )
  • Hasan AKYOL ( İŞÇİ )
MALZEME TEMİNİ ÇALIŞMASI (KARAEVLİ STABİLİZE OCAĞI)
  • Murat DAĞLAR ( EKSKAVATÖR )
TRAFİK İŞARETLEME ÇALIŞMASI (ÇORLU OTOGAR KUMBAĞ)
  • Ahmet KILIÇ ( İŞÇİ )
  • Tevfik KINIK ( İŞÇİ )
  • Volkan PALABIYIK ( KAMYONET )
SATHİ KAPLAMA ÇALIŞMASI (KAŞIKÇI TAŞOMURCA)
  • Nevzat ERDEM ( EKİP BAŞI )
  • Cem YÜKSEL ( DAMTRAK )
  • Gökhan TOPUZ ( İŞÇİ )
  • Hami AYDIN ( İŞÇİ )
  • Halim GÖÇER ( YARD. PERS. (DİSTRİBÜTÖR) )
  • Hasan OLCAY ( SÜPÜRGE )
  • Osman HAZAR ( DİSTRÜBÜTÖR )
  • Ali GÖKALP ( YÜKLEYİCİ )
  • Mert ÖZER ( DAMTRAK )
  • Mehmet BEREKET ( DAMTRAK )
  • Mutlu ALDEMİR ( DAMTRAK )
  • Oray KARBUZ ( SİLİNDİR )
  • Hasan CAN ( DİSTRÜBÜTÖR )
  • Hakan Sırrı ANIL ( İŞÇİ )
  • Recep BALTA ( İŞÇİ )
  • Ziya Taner SEVİL ( DAMTRAK )
  • İbrahim Barış İŞÇİ ( DAMTRAK )
  • Ersoy DENİZ ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (ŞARKÖY İLÇE EKİBİ KOCAALİ GAZİKÖY)
  • Uğur ÖZKAN ( İŞÇİ )
  • Hasan GEZEN ( İŞÇİ )
  • Yasin AHLAT ( OPERATÖR )
  • Engin EKİM ( KAMYON )
  • Erdal ŞAHİN ( İŞÇİ )
  • Şeref AKGÜN ( SİLİNDİR )
  • Mehmetali ER ( İŞÇİ )
  • Özgür ÇOBAN ( KAMYON )
SSB ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (KUMBAĞ)
  • Necip KURT ( KAMYON )
  • Cemil GÖREN ( JCB )
  • Önder ÖZDENİZ ( SİLİNDİR )
  • İbrahim CANKİ ( EKİP BAŞI )
  • Ersin ÇINAR ( GREYDER )
  • Önder AYLAR ( KAMYON )
  • Hakan SEZEN ( İŞÇİ )
  • Ulaş GÜNDER ( İŞÇİ )
MALZEME TEMİNİ (KAVACIK OCAĞI)
  • Recep YAMAN ( EKSKAVATÖR )
  • Ünal YILMAZ ( YÜKLEYİCİ )
  • Osman GÜNDÜZ ( KAMYON )
  • Mehmet NAZLIGÜL ( SEYYAR KONKASÖR )
BÜZ ÇALIŞMASI (KOZYÖRÜK MESTANLAR)
  • Seyfettin GÜLÜMSER ( PICK-UP )
  • Mehmet YILANCI ( JCB )
  • Ahmet GÜNEŞ ( İŞÇİ )
  • Cafer ÇAKMAR ( İŞÇİ )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (ÇORLU İLÇE EKİBİ İSMET PAŞA BUL.H.ZİYA UŞAKLIGİL CAD.)
  • Metin BULUM ( JCB )
  • Erdal KAHRAMAN ( KAMYON )
  • Ayhan VURAL ( USTA )
  • Erhan SAKA ( İŞÇİ )
  • Kemal AÇIK ( İŞÇİ )
  • Şeref ELİTAŞ ( SİLİNDİR )
  • Gökberk DAĞ ( JCB )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (KARAAĞAÇ BAHÇEAĞIL)
  • Metin KANTARCI ( İŞÇİ )
  • Ahmet GÜR ( GREYDER )
  • Kubilay YILDIZ ( JCB )
  • Ender İKİZLER ( SİLİNDİR )
  • Rıdvan ÖZEN ( KAMYON )
  • İbrahim TOPRAKÇI ( KAMYON )
SICAK ASFALT YAMA ÇALIŞMASI (YAĞCI)
  • Caner BALIK ( GREYDER )
  • Mümin CANKİ ( KAMYON )
  • Yüksel SEVİM ( SİLİNDİR )
YOL BAKIM ÇALIŞMASI (HAYRABOLU İLÇE EKİBİ KADRİYE)
  • Zakir KÖSE ( OPERATÖR )
  • Birol GÖKÇERİ ( İŞÇİ )
  • Refik ARICAN ( KAMYON )
  • Hakan ÇINAR ( İŞÇİ )
  • Hüseyin KURULDAY ( İŞÇİ )
  • Ahmet YILMAZ ( SİLİNDİR )
  • Ahmet BUDAKOĞLU ( USTA )
  • Sezgin DAĞLIOĞULLARI ( ASFALT ROBOTU )
SERME SIKIŞTIRMA ÇALIŞMASI (KAŞIKÇI KARACAMURAT)
  • Fedai KARACA ( SİLİNDİR )
  • Saim KILIÇKOÇ ( GREYDER )
  • İbrahim ÇAPAR ( SİLİNDİR )
  • Engin DELİKTAŞ ( ARAZÖZ )
  • Hüseyin SEVİNÇ ( İŞÇİ )
  • İbrahim ÖZ ( GREYDER )
  • Nihat DİRNİK ( EKİP BAŞI )
  • Burhanettin KORKUT ( JCB )
BACA YAMA ÇALIŞMASI (KAPAKLI ÇERKEZKÖY İLÇE EKİBİ Ç.KÖY HACILLI)
  • Erkan DEMİR ( OPERATÖR )
  • Recep TAŞKINMERİÇ ( İŞÇİ )
  • İsmail Hakkı BALİ ( USTA )
  • Taner ALTINKAYA ( KAMYON )
  • Arif HIŞIR ( İŞÇİ )
  • Şenol FIÇICI ( İŞÇİ )
BÜZ YÜKLEME ÇALIŞMASI (GÜVEÇLİ ŞANTİYESİ)
  • Önder MUTLU ( JCB )
SSB ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (BAHÇEAĞIL UZUNHACI)
  • İsmail GÜLFİDAN ( GREYDER )
  • Kudret CESUR ( KAMYON )
  • Barış DEĞİRMENCİ ( YÜKLEYİCİ )
  • Hüseyin GÜR ( EKİP BAŞI )
  • Hüseyin GÜR ( EKİP BAŞI )
  • Hasan ÇINAR ( SİLİNDİR )
  • Selim SOLCAN ( GREYDER )
  • Ahmet DARICI ( SİLİNDİR )
  • Ali BORA ( JCB )
  • Şenol DERE ( ARAZÖZ )
  • Şenel ER ( TIR )
  • Zekeriya KAYA ( KAMYON )
SATHİ KAPLAMA ÖN HAZIRLIK ÇALIŞMASI (BAĞPINARI MESTANLAR)
  • Orhan DEMİRAY ( GREYDER )
  • Ali DURSUN ( KAMYON )
  • Müjdat YILMAZ ( ARAZÖZ )
  • Ozan OĞUZ ( KAMYON )
  • Hacı Dursun KACIR ( SİLİNDİR )
  • Yaşar SEVİL ( KAMYON )
  • Nazmi BAYIRLI ( GREYDER )
2.NOLU EKİP (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Gürcan KALKAN ( PLENT GÖR. )
  • Gökhan DURUKAN ( PLENT GÖR. )
  • Cengiz AKGÜN ( YÜKLEYİCİ )
MALZEME TEMİNİ ÇALIŞMASI (AYVACIK OCAĞI)
  • Adnan KELEŞ ( EKSKAVATÖR )
  • Esat YÜCEL ( DOZER )
  • Şükrü ÖREN ( YÜKLEYİCİ )
  • Ümit İNAN ( YARDIMCI OPERATÖR )
60 TON (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Selçuk KESKİN ( PLENT GÖR. )
  • Ahmet TEKÇE ( YÜKLEYİCİ )
  • Mehmet BALCI ( PLENT GÖR. )
  • Mahmut ARUK ( KAMYON )
  • Ahmet TOKGÖZ ( PLENK SORUMLUSU )
  • Yavuz ŞİŞMAN ( PLENT GÖR. )
  • Ali Osman KANTEKİN ( PLENT GÖR. )
GÖREVLİ PERSONELLER (HACIKÖY ŞANTİYESİ LABORATUVAR)
  • Acar GÜNEŞ ( İŞÇİ )
  • Kaya OĞRAŞ ( İŞÇİ )
  • Sercan GÜREK ( KİMYA TEKNİKERİ )
1.NOLU EKİP (ASFALT ŞANTİYESİ)
  • Adem KURNAZ ( PLENT GÖR. )
  • Atanur KELEŞ ( PLENT GÖR. )
  • Hasan ERİZ ( YÜKLEYİCİ )
  • Nail ARSLANTAŞ ( PLENT GÖR. )
  • Onur ÖZTÜRK ( PLENT GÖR. )
MALZEME YÜKLEME ÇALIŞMASI (TEPEKÖY OCAĞI)
  • Mustafa BALCI ( YÜKLEYİCİ )
  • Cihan KAYA ( SEYYAR KONKASÖR )
YAĞLAMA EKİBİ (SEYYAR YAĞLAMA EKİBİ)
  • Gökhan TOKCAN ( OPERATÖR )
  • Ferdi GÜLER ( İŞÇİ )
ÇALIŞAN EKİP (1) (KONKASÖR EKİBİ)
  • İbrahim TAFRALI ( KAMYON )
  • Can DIRAK ( JCB )
  • Ahmet YILDIZ ( KAMYON )
  • Erdoğan AKMAN ( YÜKLEYİCİ )
  • Ahmet CANORAL ( EKSKAVATÖR )
  • İbrahim ARDA ( EKİP BAŞI )
GÖREVLİ PERSONELLER (HACIKÖY ŞANTİYESİ)
  • Emre DEMİRTAŞ ( İŞÇİ )
  • Sabri BAYRAKTAR ( KANTAR )
  • Kazim BOZKURT ( KANTAR )
  • Burhan DEMİRAY ( KOORDİNASYON SORUMLUSU )
2. EKİP (KONKASÖR EKİBİ)
  • Necip GÜR ( İŞÇİ )
  • Nihat ALTINTAŞ ( EKSKAVATÖR )
  • İbrahim GÜNAY ( EKİP BAŞI )
  • Aykut ÇAKIR ( YÜKLEYİCİ )
  • Nail TÜRKKAN ( KAMYON )
  • Sefer TEZCAN ( KAMYON )
  • Necmettin TİRAKİ ( İŞÇİ )
ARIZALI ARAÇLAR
  • MİNİBÜS - 1 ARIZA
  • UNİMOG - 2 ARIZA
  • TIR - 1 ARIZA
  • SİLİNDİR - 1 ARIZA
  • JCB - 3 ARIZA
  • KAMYON - 1 ARIZA
  • GREYDER - 2 ARIZA
  • BİNEK - 1 ARIZA