TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AÇIKTAN ATAMA YOLUYLA İTFAİYE ERİ ALIMI SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVA KATILMAYA HAK
08/11/2023 17:22:45
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AÇIKTAN ATAMA YOLUYLA İTFAİYE ERİ ALIMI SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVA KATILMAYA HAK

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI AÇIKTAN ATAMA YOLUYLA İTFAİYE ERİ ALIMI SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre ilan edilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla itfaiye eri alımı için başvurular alınmıştır.

Belediye Başkanlığımızca alım ilanında belirtilen nitelikleri taşıyan adayların T.C. Kimlik Numaralı ile ÖSYM kayıtlarının uyumu kontrol edilerek 2022 KPSS puanlarına göre en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak unvan için ilan edilen boş kadro sayısının beş katı oranında aday sözlü ve uygulamalı sınava girmeye hak kazanmıştır. Sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları aşağıdaki listelerde yer almaktadır.

Başvuruları kabul edilip sınava çağrılan adaylara Belediyemizce düzenlenen ve adayların kimlik bilgileri ile sınav yeri ve tarihinin bulunduğu “Sınav Giriş Belgesi” 15.11.2023-19.11.2023 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin (http://www.tekirdag.bel.tr) resmi internet sayfasından erişime açılacaktır. Bu belge sınava girişte ibraz edilecektir.

Adaylar “Sınav Giriş Belgesi” ile birlikte T.C. Kimlik numarası yazılı olan Nüfus Cüzdanı, evlilik cüzdanı, pasaport veya ehliyetini sınava girişte ibraz etmek zorundadır. Sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

Yayınlanan listelerde isimleri yer almayan adaylar sınava katılma hakkı elde edememiş olup, bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

İlan olunur.

Güncel Duyurular
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.