TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Park ve Bahçeler Ekipleri Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor
22/09/2021 10:18:48
Park ve Bahçeler Ekipleri Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Tekirdağ il genelinde, kente daha iyi bir görünüm kazandırmak, yeşil alanların ve parkların temiz, bakımlı ve düzenli kalmasını sağlamak amacıyla belirli bir program dâhilinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından parklarda, meydanlarda, refüjlerde, mezarlık alanlarında ve mesire yerlerinde uzayan çimler biçiliyor, yeşil alanlar yabani otlardan arındırılıyor, çöpler toplanıyor, refüjlerde yaya yolları açılıyor, toprak tesviyesi yapılıyor ve parklar bakımdan geçiriliyor. 

Başkan Albayrak: "Güzel Tekirdağ'ımıza Estetik Bir Görünüm Kazandırıyoruz"

Halkın nefes aldığı alanların temizlik ve bakımlarına özen gösterdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz, 11 ilçemizde sahada faaliyet gösteriyorlar. Bir yandan kent estetiğini korumak ve güzelleştirmek için çalışırken, diğer yandan da  Vatandaşlarımıza kent yaşamı içerisinde doğal alanlar sunarak güzel Tekirdağ'ımıza estetik bir görünüm kazandırıyor. Yeşil alanlarımızın yılın her döneminde güzel, temiz ve bakımlı kalmasını sağlamak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız bundan sonra da devam edecek" dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.