TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
ÇERKEZKÖY'DE 1500 TON SICAK ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
25/04/2022 13:38:27
ÇERKEZKÖY'DE 1500 TON SICAK ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde ulaşım kalitesini arttıracak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Çerkezköy ilçesinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından il genelinde sürdürülen yol bakım, onarım ve yapım çalışmaları kapsamında Çerkezköy ilçesinin Vatan, Güveniş, Hükümet ve İstasyon Caddelerinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Çalışma kapsamında toplamda 1500 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Konu hakkında açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi olarak yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, "2022 faaliyet programı kapsamında il genelindeki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çerkezköy'de sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarını tamamladığımız caddelerimizin vatandaşlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.