TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MURATLI PARK ALANI VE SPOR KOMPLEKSİ HİZMETE SUNULUYOR
02/11/2022 09:33:29
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MURATLI PARK ALANI VE SPOR KOMPLEKSİ HİZMETE SUNULUYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yatırım, proje ve hizmetlerine büyük bir titizlik ve hızla devam ediyor. Bu kapsamda yapımına başlanan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı Park Alanı ve Spor Kompleksi, 2 Kasım Muratlı’nın düşman işgalinden kurtuluş günüde düzenlenecek törenle vatandaşların hizmetine sunulacak.

Toplam inşaat alanı 3866 m² olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı Park Alanı ve Spor Kompleksi, 30*50 metre boyutlarında açık halı saha, 9*18 metre boyutlarında basketbol ve voleybol sahası, 72 m² prefabrik soyunma odası ve 1030 m² yeşil alandan oluşuyor. Ayrıca, Muratlı Yüzme Havuzu’nun içerisine 150 m² fitness salonu ekipman ve zemin kaplamaları yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ genelinde vatandaşlarımızın spor ve kültür-sanat etkinliklerini yerine getirebilecekleri, sosyalleşebilecekleri alanlar kazandırmak amacıyla projelerimize devam ediyoruz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Muratlı Park Alanı ve Spor Kompleksi de ilçemizde önemli bir ihtiyacı giderecek önemli bir projedir. Projemizin sözleşme bedeli KDV dâhil 3.308.000,72 TL ‘dir. Ben, 2 Kasım Muratlı’nın düşman işgalinden kurtuluş gününde saat 12.30’da gerçekleşecek açılış törenimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.