TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
MARMARAEREĞLİSİ İLÇESİNE BETON YOL HİZMETİ
09/03/2023 10:45:32
MARMARAEREĞLİSİ İLÇESİNE BETON YOL HİZMETİ

 

İl genelinde yol yapım, bakım ve onarım faaliyetlerini titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Marmaraereğlisi ilçesi yeni otogar bağlantı yollarında silindirle sıkıştırılmış beton yol (SSB) serim çalışmalarını tamamladı.

 

Başkan Albayrak: “Beton Yol Çalışmalarımıza Ara Vermeden Devam Edeceğiz”

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte yol çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde başlattığımız yol yapım çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Marmaraereğlisi ilçemizin yeni otogar bağlantı yollarında başlattığımız beton yol serim çalışmalarımızı tamamladık. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Kullanım Ömrü Asfalt Yola Göre Daha Uzun

Beton yolun birçok avantajının olduğunu dile getiren Başkan Albayrak, “Beton yol tamamen yerli üretimdir ve yapım maliyeti asfalt yol ile aynı olmasına rağmen kullanım ömrü asfalt yola göre daha uzundur. Bu da hem para hem de zaman tasarrufu açısından bize fayda getirmektedir. Ayrıca sürüş güvenliği ve ulaşım konforu bakımından birçok artısı vardır. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak belirli bir program dahilinde, vatandaşlarımızın rahat ve güvenli ulaşım sağlayabilmeleri amacıyla beton yol çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.