TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
08/11/2023 16:38:48
KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kasım 2023 Dönemi Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında, Yeni Hizmet Binası Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

Kasım 2023 Dönemi Meclis toplantısında, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

Başkan Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin uyumlu şekilde çalıştığını belirterek, Kasım Ayı Meclis Toplantısında alınan kararların Tekirdağ için hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Albayrak Kasım Ayı Meclis toplantısında, İsrail'in Gazze'ye saldırılarını kınadığını dile getirerek, "Filistin'e karşı yaptığı saldırılarla kadınları, çocukları, bebekleri acımadan katleden İsrail'i Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisi olarak sizler adına lanetliyorum. Aynı şekilde bu katliama göz yuman ABD'yi de lanetliyorum. Biran önce barış olmasını ve bu zulmün sona ermesini temenni ediyorum" dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.