TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
BEYAZKÖY DÜĞÜN SALONU'NUN TEMELİ 26 OCAK'TA ATILIYOR
23/01/2024 14:52:22
BEYAZKÖY DÜĞÜN SALONU'NUN TEMELİ 26 OCAK'TA ATILIYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarını aralıksız sürdürürken, açılış ve temel atma törenlerine bir yenisini daha ekliyor. Saray ilçesinin Beyazköy Mahallesi’nde inşa edilecek düğün salonunun temeli 26 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek törenle atılacak.

SARAY İLÇESİ BEYAZKÖY DÜĞÜN SALONU YAKLAŞIK 20 MİLYON TL’YE MAL OLACAK

Saray ilçesi Beyazköy Mahallesi’nde yapımına başlanacak ve 1.035 metrekare toplam yapı inşaat alanına sahip olacak tesiste, düğün salonu, gelin odası, mescit, bebek emzirme odası, mutfak, çocuk oyun alanları, açık otopark ve teknik hacimler yer alacak.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “HER ZAMAN KENTİMİZİ BİR ADIM İLERİYE TAŞIMAYI HEDEFLİYORUZ”

Sağlamtaş, Safaalan ve Çukuryurt düğün salonlarının ardından Beyazköy Düğün Salonu temel atma törenini gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçede sürdürdükleri çalışmaları vatandaşların ve bölgenin ihtiyaçları kapsamında belirlediklerini dile getirerek, “Vatandaşlarımızın nişan, kına gecesi, düğün ve diğer organizasyonlarını yapabilecekleri düğün salonunun, birlik ve beraberlik duygusunun her daim güçlü kalmasına vesile olacağına inanıyorum. Çalışmalarımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle her zaman kentimizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir kent oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Temelini atacağımız Beyazköy Düğün Salonumuzun şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımızı temel atma törenimize davet ediyorum” dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.