TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
BAŞKAN ALBAYRAK SON MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
13/03/2024 16:49:03
BAŞKAN ALBAYRAK SON MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 hizmet döneminin son meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, Mart 2024 Dönemi gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı, komisyon kararlarına ait dosyalar meclise sunuldu. Değerlendirilmesi gereken gündem maddeleri ise görüşülmek üzere ihtisas komisyonlarına havale edildi.

Başkan Kadir Albayrak, toplantı öncesinde, hizmet dönemi boyunca gerçekleştirilen bütün meclis toplantılarına katılan meclis üyelerine hediyeler verdi. Ayrıca bütün meclis üyelerine plaket takdimi gerçekleştirildi. 

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “2019-2024 HİZMET DÖNEMİMİZİN SON MECLİS TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Dilek ve temennilerin ardından tamamlanan Meclis Toplantısı sonrasında bir açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “2019-2024 hizmet dönemimizin son meclis toplantısını gerçekleştirdik. Katılımcı demokrasi anlayışımız doğrultusunda Büyükşehir Belediye Meclisi olarak kentimizle ilgili pek çok önemli kararı birlikte aldık. Büyük ailemiz olan Tekirdağ halkına sizlerle birlikte hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyorum. Karar alma süreçlerimize sağlamış olduğunuz büyük katkılardan dolayı en içten duygularımla teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamınızda sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.