TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesinde Sona Yaklaşıldı
31/03/2021 11:03:21
Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesinde Sona Yaklaşıldı

Hizmet, proje ve yatırımlarını aralıksız bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hem kentin çehresini güzelleştirmek hem de vatandaşlara yeni sosyal aktivite alanları kazandırmak amacıyla başlattığı Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesinde son aşamaya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da proje alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve görevli teknik personelden çalışmalarda gelinen son durumla ilgili bilgiler aldı. 

Başkan Albayrak: "Kentimize Yeni Sosyal Yaşam Alanları Kazandırmaya Devam Edeceğiz"

Bir projeyi daha Tekirdağ halkının hizmetine sunacak olmalarından mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Kadir Albayrak, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, halkımıza geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Daha önce iki etap halinde hayata geçirdiğimiz Sahil Dolgu Alanı Projemiz, Süleymanpaşa ilçemizin çehresini değiştirdi. Yeşil ve mavinin uyum içerisinde bütünleştiği ve halkımızın deniz ile buluştuğu bu proje, Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin önemli hizmetleri arasındadır. Yapacağımız çalışma, Sahil Dolgu Alanı Projemizin kapsamını daha da genişletecektir. İnsan odaklı bir anlayışla vatandaşlarımıza yeni sosyal yaşam alanları kazandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesi

Yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerinde çalışmaları sürdürülen Süleymanpaşa Sahil Dolgu Alan 3. Etap Projesi kapsamında kaykay pisti, basketbol sahaları, çocuk oyun alanı, fitness alanı, bisiklet yolu, yeşil alanlar, dinlenme ve oturma alanları, seyir terası ve kent mobilyaları yer alacak. Projenin ilerleyen günlerde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulması hedefleniyor.

 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.