TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASI'NDAN ÖĞRETMENLER İÇİN ANLAMLI KONSER
29/11/2023 09:39:34
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASI'NDAN ÖĞRETMENLER İÇİN ANLAMLI KONSER

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında “Öğretmenlerimize Şarkılar” konseri düzenlendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleştirilen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda, katılımcılar şarkılara eşlik ederken, konser sonunda Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası sanatçıları ayakta alkışlandı.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR”

Program sonunda bir konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Dünyanın en kutsal mesleklerinin başında gelen öğretmenlik mesleğini yerine getiren öğretmenlerimizin onurlu günü 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak, bu yıl içerisinde kurduğumuz Kent Orkestramızla öğretmenlerimize güzel bir akşam yaşatmak istedik. Öğretmenlerimiz, ülkemizin çağdaşlaşma, demokratikleşme ve kalkınma mücadelesinde her zaman ön saflarda olmuşlardır. Yurdumuzun dört bir yanında fedakârca görev yapan öğretmenlerimiz, sevgi ve vefanın en yücesine layıktırlar. Dolayısıyla öğretmenlerimiz için ne yapsak azdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Ebedi Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aydınlık nesiller yetiştirmek için canla başla çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü bir kez daha en içten duygularımla kutlarım.” ifadelerini kullandı.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.