TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
MALKARA'NIN KIRSAL MAHALLELERİNDE TOPLU ULAŞIM HİZMETİ BAŞLIYOR
01/12/2023 16:19:22
MALKARA'NIN KIRSAL MAHALLELERİNDE TOPLU ULAŞIM HİZMETİ BAŞLIYOR

Vatandaşlara kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara’nın kırsal mahalleleri için toplu taşıma hizmetini başlatıyor.

4 Aralık Pazartesi günü itibariyle TEKULAŞ’a bağlı 57-58-59-60 No’lu hatlar, her hafta pazartesi günü Malkara’nın kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara’nın kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşılamış olacak.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “HATLARIMIZIN HALKIMIZ İÇİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Malkara’nın ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Malkara ilçemizin kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.