TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
KAPAKLI İLÇESİ 100. YIL MEYDAN PARKI 5 ARALIK'TA AÇILIYOR
01/12/2023 17:05:17
KAPAKLI İLÇESİ 100. YIL MEYDAN PARKI 5 ARALIK'TA AÇILIYOR

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile ulaşımdan altyapıya, sosyal ve kültürel aktivite alanlarından hizmet binalarına kadar her alanda Tekirdağ'ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Kapaklı İlçesi’nde yapımı tamamlanan 100. Yıl Meydan Parkı, 05 Aralık 2023 Salı Günü saat 12:00’de düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

6 Milyon 404 Bin 172 TL yatırım maliyeti ile yapımı tamamlanan Kapaklı ilçesi 100. Yıl Meydan Parkı 1.990 m² proje alanına sahip. Oturma grupları, çocuk oyun grupları, ahşap sarnıçlar, kauçuk zemin, yeşil alanlar, sosyal donatılar ve kent mobilyaları ile 100. Yıl Meydan Parkı Kapaklı’ya nefes aldıracak.

 

BAŞKAN ALBAYRAK: “VATANDAŞLARIMIZIN NEFES ALACAĞI YENİ YAŞAM ALANLARI VE MEYDANLAR ORTAYA ÇIKARMAYA DEVAM EDİYORUZ”

 

100. Yıl Meydan Parkı’nın açılış töreninde bir konuşma yapan Tekirdağ il genelinde vatandaşların nefes alacağı yeni yaşam alanları ve meydanlar ortaya çıkarma konusunda son derece önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kapaklı ilçemizde de kentin nefes alacağı meydan oluşturma konusunda çalışmalarımızı tamamladık. 100. Yıl Meydan Parkı Kapaklı’ya hem yeni bir görünüm kazandıracak hem de vatandaşlarımızın nefes alacağı ve hoşça vakit geçirebileceği bir mekân olacak. İlçelerimize değer katacak projelerle daha yaşanılabilir bir Tekirdağ için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 100. Yıl Meydan Parkımızın Kapaklılı vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor, 05 Aralık Salı Günü saat 12:00’de gerçekleştireceğimiz açılış törenimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.” dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.