TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Tüm Tekirdağ Elele, Tekirdağspor 2. Lige
09/11/2015 14:23:25
Tüm Tekirdağ Elele, Tekirdağspor 2. Lige

Her kentin mutlaka önemli bir markası ya da markaları vardır, olmalıdır. Tekirdağspor'da Tekirdağ'ın önemli marka değerlerinden bir tanesidir. Geçtiğimiz sezon BAL Ligi'nde mücadele eden takımımız, tüm şehir olarak birlik ve beraberliğin sağlanması ile birlikte başarıyı yakalamış ve 3. Lige yükselme başarısı göstermişti.

Takımımız 3. Lige de iyi bir başlangıç yaptı. Son hafta deplasmanda Kozan Belediyespor'u da mağlup ederek ilk 4 içine girmeyi başardı. Diğer takımlarımız Çorluspor 1947 ve Velimeşespor'da galip geldiler ve kent olarak futbolda başarılı bir haftayı geride bıraktık.

Ama şunun iyi bilinmesi gerekiyor ki Tekirdağ artık bir büyükşehir. Tekirdağspor'da tüm ilçelerimizle birlikte ilimizin takımıdır. Şehir olarak taraftarlarımız ve tüm kurumlarımızla beraber bu takıma sahip çıkılması gerekiyor. Şehrin futbol takımı o şehrin tanıtımında büyük pay sahibidir, bunu iyi değerlendirmemiz lazım.

Tekirdağsporumuzu, tüm şehir olarak, elele vererek birlik ve beraberlik içerisinde tüm samimiyetimizle destekleyerek 2. Lig yolunda hiçbir zaman yalnız bırakmamalıyız.

Ben inanıyorum ki Tekirdağspor, 11 ilçe ile birlikte tüm Tekirdağlılardan alacağı destek ile 2. Lig'e yükselerek hem marka değerini daha da yükseltecek hem de ilimizin tanıtımına yapacağı katkı ile kalkınma ve gelişmeye de önemli ivme kazandıracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Tekirdağlılara sesleniyorum. Kenetlenelim, el ele verelim, hep birlikte Tekirdağsporumuzu 2. Lig'e taşıyalım.

Kadir ALBAYRAK

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.