TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Zübeyde Hanım Huzurevi'ne Ziyaret
21/03/2016 11:52:17
Zübeyde Hanım Huzurevi'ne Ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Yaşlılar Haftası dolayısıyla Zübeyde Hanım Huzurevini ziyaret etti.

18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ahmet Rıfat Poyraz, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdür V. Serpil Cenker ve eşi Gülseren Albayrak ile birlikte Zübeyde Hanım Huzurevini ziyaret eden Başkan Albayrak, huzurevinde kalan vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Yetkililerden de bilgi alan Başkan Albayrak, "  Yaşlılarımız, yaşanmışlıklarıyla geçmişimize, tecrübeleriyle geleceğimize ışık tutandır. Bugün burada yaşlanmayan sadece yaş alan büyüklerimizle bir araya geldik. Yaşlılarımız yılın sadece bir haftası ya da bir günü değil, her gün başımızın tacıdır. Gelenek ve göreneklerimizde yer alan yaşlıya saygı ve hürmet de bunun en büyük göstergesidir" dedi.

 Albayrak "Her şey daha farklı olacak. Her gün kalkınan bir şehir olacağız. Verdiğimiz sözler yerine getireceğiz. Ne zaman isterseniz, ne isterseniz her türlü imkanlarımızla Büyükşehir olarak yanınızda olacağız, hepinize  sağlıklı  günler diliyorum" diye konuştu.. Yetkililer daha sonra Çorlu Huzurevini de ziyaret etti. 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.