TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Albayrak"Tekirdağspor'a Sosyal Tesis Kazandırmak İçin Çalışmalarımıza Başladık"
29/10/2016 01:01:06
Albayrak

Türkiye 3. Lig 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Sarı Siyahlı Tekirdağspor'un 50. Kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen yemek Ramada Otelde yapıldı.

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'ın yanısıra Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Metin Akgün, Candan Yüceer, Tugay Komutanı Albay Kemal Cöne, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ak Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, CHP İl Başkanı Recep Ökten ile bürokratlar ve işadamlarının da katıldığı yemekte Tekirdağspor'un tesisleşmesi, geleceği ile ilgili  sorunlar ve yapılması gerekenler  ele alındı.

Kulübün son durumu hakkında bilgiler veren Tekirdağspor Başkanı Mustafa Aydoğdu " Olmazsa olmazımız tesis diyerek " Tekirdağspor'a kalıcı tesis yapmamız ve sürekli gelir kaynakları yaratmamız lazım. Biz yönetim olarak inançlıyız kararlıyız Tekirdağspor'a elimizden geldiği kadar sahip çıkıyoruz ve herkesi de sahip çıkmaya  çağırıyoruz" dedi.

Tekirdağspor'u herkesin ilin takımı olarak kabul etmesi gerektiğini ve Tekirdağspor'un futbol dışında diğer branşlarda da hizmet vermesi gerektiğini dile getiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak  " Geçen gün Tekirdağspor'un kaldığı tesisleri gezdim ve bir il takımının kötü bir tesiste kalmasından üzüntü duydum hemen bir tesis yapılması için çalışmaları başlattık. inşallah görev süremiz tamamlanana kadar Tekirdağspor'a güzel  bir sosyal tesis yapmak ve Tekirdağspor'un bundan sonra otomatik gelirlere de kavuşmasını istiyoruz. İşadamlarımızın da Tekirdağspor'a destek vermesini bekliyoruz. Tekirdağspor'un bu yıl ligi şampiyon olarak 2. Lige çıkacağına da inanıyoruz" diye konuştu.

Başarılı çalışmalarından dolayı kulüp başkanı Mustafa Aydoğdu ya teşekkür eden Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan da Tekirdağspor'u daha iyi şartlara taşımak için çalışma yapacaklarını söyledi.

 

 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.