TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Trakya Belediyeler Birliği 'Proje Hazırlama Kampı' Başladı
22/09/2020 14:32:37
Trakya Belediyeler Birliği 'Proje Hazırlama Kampı' Başladı

Trakya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen, üye belediyelerden 46 katılımcının yer aldığı ve 2 gün sürecek olan "Proje Hazırlama Kampı' Tekirdağ'ın Süleymanpaşa İlçesinde başladı. Programın açılışında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Kadir Albayrak da yer aldı.

"DESTEKLERİNDEN DOLAYI KADİR ALBAYRAK'A TEŞEKKÜR EDERİZ"

Proje Hazırlama Kampı'nın açılış konuşmasını gerçekleştiren Trakya Belediyeler Birliği Müdürü Ogün Kürümoğlu, "Trakya Belediyeler Birliği üyelerine fayda sağlayacak bir eğitim düzenliyoruz. İki gün sürecek olan eğitimimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Trakya Belediyeler Birliği olarak, eğitim faaliyetlerimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Bizlere sağladığı desteklerden dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Trakya Belediyeler Birliği Başkanımız Sayın Kadir Albayrak'a teşekkür ederiz" dedi.

"PROJE HAZIRLAMA KAMPI BELEDİYELERİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Düzenlenen eğitimin tüm katılımcılara hayırlı olmasını temenni eden Başkan Kadir Albayrak ise "Trakya Belediyeler Birliği, birçok amacı olan bir kurum. Üye belediyelere sağlayacağı katkı düşünüldüğünde burada gerçekleşecek olan Proje Hazırlama Kampı'nın yapılıyor olması belediyelerimiz için çok önemli. Türkiye Belediyeler Birliği'ne katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu eğitimin hazırlanmasında emeği geçen başta Trakya Belediyeler Birliği Müdürü Ogün Kürümoğlu ve arkadaşlarına, siz değerli katılımcılara teşekkür ediyorum. Yararlı b,r kamp olması dileğiyle başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

KAMP İKİ GÜN SÜRECEK

Proje Hazırlama Kampı, belediyelerin kendi bünyesindeki personeliyle fonlar elde etmesine yardımcı olarak kendi projecilerinin yetiştirilmesine olanak sağlayacak. İki gün sürecek olan kamp boyunca Avrupa Birliği (AB) fonlarını elde etmek için nasıl proje hazırlanır, proje hazırlanırken nelere dikkat edilmeli, AB projeleri için ön başvuru ve tam başvuru nasıl yapılır, proje bütçesi nasıl oluşturulur gibi birçok konu hakkında eğitim verilecek.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.