TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Başkan Albayrak MÜSİAD'ın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Katıldı
23/11/2017 12:29:21
Başkan Albayrak MÜSİAD'ın Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Şubesi'nin 1. Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.

Çorlu ilçesinde gerçekleştirilen programa, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yanı sıra Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Güngör Karakoç, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, MÜSİAD Tekirdağ Şubesi Başkanı Ahmet Candan, MÜSİAD üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

BİRLİK BERABERLİĞE İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başlayan programda konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  "MÜSİAD'ın Tekirdağ'da ilk kurulduğu 2011 yılından itibaren takipçisi oldum. En çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. MÜSİAD'ın bütün temsilcileriyle zaman zaman bir araya geliyoruz. Dostluklarımız var. Bugün MÜSİAD'ın İslam ülkeleri arasında en güçlü derneklerden biri olması, bu yapının ne kadar güçlü bir oluşum olduğunu gösteriyor. Yurt içinde ve yurt dışında çok güçlü teşkilatlanmaları var. MÜSİAD, hem Tekirdağ'ımız için hem de ülkemiz için önemli ve değerli bir dernektir. Böylesine önemli bir derneğe saygı duyulması gerekiyor. Ben, bu duygularla olağanüstü genel kurul toplantılarınızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Program, gerçekleştirilen 1. Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı'nın ardından sona erdi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.