TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Başkan Kadir Albayrak'tan İlçelere Ziyaret
14/03/2018 08:54:43
Başkan Kadir Albayrak'tan İlçelere Ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı, Hayrabolu, Malkara ve Şarköy ilçelerini ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesince ilçelerde yapımı devam eden ve tamamlanan yatırımları yerinde inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan Başkan Kadir Albayrak, ilk olarak Muratlı ilçesini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, kendilerine Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerini anlatarak talep ve ihtiyaçlarını dinledi. Daha sonra Hayrabolu ilçesini ziyaret eden Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesince yapımı devam eden Katlı Yeraltı Otoparkı inşaatı ve peyzaj düzenleme çalışmasını inceledi. Ardından Hayrabolu çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Albayrak, kendilerine bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Malkara ilçesi ile mesaisini sürdüren Başkan Albayrak, ilçeye bağlı Kozyörük Mahallesi ve ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi ve onlarla sohbet etti. Malkara ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Malkara Aile Yaşam Merkezini ve inşaat çalışmaları devam eden Malkara Et Kombinasını da inceleyen Başkan Albayrak, her iki tesisin de Malkara'ya değer katacağını belirterek vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Son olarak Şarköy ilçesini ziyaret eden Başkan Albayrak, burada ıslah çalışmaları yapılan Karadeğirmen ve Olukbaşı Derelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Şarköy ilçe merkezi, Mürefte, Hoşköy ve Uçmakdere Mahallelerinde vatandaş ve esnafla bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, onların ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.