TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Büyükşehir Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor
17/05/2020 13:18:49
Büyükşehir Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs salgınının yayılmasının önüne geçmek ve vatandaşlara hijyenik ve güvenli alanlar sunmak için dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda eczane ve otobüs durakları gibi alanlarda dezenfekte işlemleri uygulandı. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs salgınına karşı yürüttüğü çalışmalar kapsamında artık rutin hale gelen dezenfekte çalışmalarına Saray, Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Malkara ve Şarköy ilçelerinde devam etti. İlçelerde vatandaşların yoğun olarak kullandığı durak, otogar ve servis araçları dışında, salgın süresince en önde büyük bir özveri ile çalışan Aile Sağlık Merkezleri ve eczaneler de dezenfekte edildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, dezenfekte işlemlerinin tüm ilçelerde devam edeceğini belirterek, "Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak tüm birimlerimiz ile Koronavirüs salgınına karşı mücadele ediyoruz. Bu süreçte birçok önemli çalışma gerçekleştirdik. Bizler sizler için görevimizin başındayız. Lütfen sizler de evde kalın." dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.