TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Başkan Albayrak'tan Hacıköy Asfalt Şantiyelerinde İnceleme
16/06/2020 14:15:19
Başkan Albayrak'tan Hacıköy Asfalt Şantiyelerinde İnceleme

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Hacıköy Asfalt Şantiyelerinin çalışmalarını inceledi.

İncelemeler sırasında Başkan Kadir Albayrak'a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Atabey Baytöre, Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil de eşlik etti.  Başkan Kadir Albayrak, Hacıköy Asfalt Şantiyelerinde gerçekleşen incelemelerin ardından tesisin çalışmaları hakkındaki değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantıda, Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil tarafından şantiyeler ve çalışmaları hakkında geniş çaplı bilgilendirme yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Hacıköy Asfalt Şantiyeleri tam kapasite çalışmasına devam ediyor. Şantiyemiz 11 ilçemizin tamamına asfalt sağlama açısından bizi oldukça rahatlatıyor. Biz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak ilimiz için durmadan çalışmaya devam ediyoruz." dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.