TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Çorlu İlçesi Omurtak Caddesi'ndeki Üst Geçit Yenilendi
23/07/2020 15:11:54
Çorlu İlçesi Omurtak Caddesi'ndeki Üst Geçit Yenilendi

Kurulduğu günden bu yana daha yaşanılabilir bir Tekirdağ için durmadan çalışan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, şehrin çehresini güzelleştirecek, vatandaşlara konforlu bir yaşam alanı sunacak çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Çorlu ilçesi Omurtak Caddesi üzerindeki üst geçitte yenileme çalışmaları tamamlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen yenileme çalışmaları kapsamında, Omurtak Caddesi Şifa Hastanesi karşısında bulunan üst geçitteki merdiven basamakları yerlerinden sökülerek yeniden yapıldı. Ayrıca paslı halde bulunan korkuluklar boyandı ve geçidin üstü kapatılarak daha güvenli ve konforlu bir hale getirildi.

"DAHA YAŞANILABİLİR BİR TEKİRDAĞ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Şehir, alt ve üst yapısı ile bir bütündür.  Bir şehrin çehresi ne kadar güzel ve güvenli ise biz yaşanılabilir bir şehirden söz edebiliriz. Göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarımızı daha yaşanılabilir bir Tekirdağ için yapıyoruz. Bunun için sıfırdan hayata geçirdiğimiz projelerimizin yanında, vatandaşlarımızın kullanımında olan park, üst ve alt geçit, durak gibi mekânlarda yenileme çalışmalarımızı periyodik olarak yapıyoruz. Bu kapsamda Çorlu ilçemiz Omurtak Caddesi üzerinde bulunan üst geçitte yenileme çalışması gerçekleştirdik. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun" dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.