TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Başkan Vekili Karaevli Yeni Hizmet Binası İnşaatını İnceledi
31/10/2019 14:15:22
Başkan Vekili Karaevli Yeni Hizmet Binası İnşaatını İnceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münür Karaevli  yapımı hızla devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Vekili Münür Karaevli, inceleme sırasında Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkan Vekili Sinan Türkoğlu'ndan çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı. Münür Karaevli halka daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacıyla yapımına başlanan yeni hizmet binasının şimdiden tüm Tekirdağ'a hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

67 bin 210 metrekare alana inşa edilen ve 12 bin 420 metrekare oturum alanı bulunan hizmet binası, 2 bodrum kat, zemin kat, 2 baza kat ve 6 ofis katından oluşuyor. Bina içerisinde ise; Büyükşehir Belediyesi hizmet birimleri ve çalışma ofisleri, konferans salonu, çok amaçlı salon, sergi salonu, meclis salonu, encümen salonu, kreş ve otopark bulunuyor.  17 bin 841 metrekare oturum alanına sahip olan meydan altı otoparkı ise; 943 adet araç kapasitesine sahip olup yer altında 2 kattan oluşuyor. Bina içerisinde 3 adet yemek salonu, 3 adet kafe, basın kulübü, bankamatik alanı ve otopark yönetim hizmet birimleri yer alıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası ana bina ve meydan altı otoparkının yanı sıra çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilebileceği bir meydana da sahip olacak. 13 bin 462 metrekare inşaat alanında oluşan meydanda seyir terası, etkinlik meydanı, yansıma havuzları, kent koridoru, anıt alanı ve peyzaj alanı bulunuyor.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.