Tekim
Hava Durumu
Çoğunlukla güneşli
Sıcaklık : 21° Hissedilen : 24°
11 22 33 44 55 66 77 88 99 1010 1111

Başkan Albayrak'ın Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Eklenme Tarihi: 17/04/2017 08:36:26   Kategori : Haber
Başkan Albayrak'ın Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  Başkan Albayrak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'in( S.A.V)dünyaya gelişlerinin yıl dönümüne birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Hz. Peygamberi bütün yönleriyle tanımak, onu anlamak ve anlatmak amacıyla bu haftayı Kutlu Doğum Haftası olarak kutlamaktayız. Sevgili Peygamberimiz; yaşantısı, güzel ahlakı, merhameti, şefkati, adaleti, hoşgörüsü, cömertliği ve dürüstlüğü ile bütün insanlığa karşı gösterdiği tutum ve davranışlarda bize örnek olmuş, hayatımıza ve geleceğimize ışık tutmuştur.  Bizlere düşen, onun bu yüce kişiliğini örnek almamız, bize kazandırdığı kardeşlik, dostluk, sevgi, güven, hoşgörü gibi değerleri benimsemektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'in kutlu doğumunun, huzur ve mutluluğa, birlik ve beraberliğe vesile olmasını diler, tüm İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası'nı tebrik ederim."