TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Çorlu Trafik Sirkülasyonu İçin Çalışmalar Sürüyor
14/01/2020 13:08:58
Çorlu Trafik Sirkülasyonu İçin Çalışmalar Sürüyor

Tekirdağ il genelinde özellikle trafik yoğunluğunun olduğu ilçelerde yeni projeler geliştirerek trafik akışının rahatlamasına imkan sağlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu için de İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSBAK (İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş) ile ortak proje çalışmalarını sürdürüyor.

Çorlu İlçesinin trafik sirkülasyonu için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi ve  İSBAK ile ortak yürütülen projenin değerlendirme toplantısına katılan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, proje çalışmalarının son derece verimli geçtiğini belirterek, "Orion kavşağı, Emlak Konutları, Omurtak ve Kumyol caddelerinde trafik sirkülasyon çalışmalarımıza en kısa zamanda başlayacağız. Uygulanacak proje ile yaşanan trafik yoğunluğunu çözmeyi hedefliyoruz. Şimdiden şehrimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Toplantıda Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt'un yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Emin Pehlivan, Ulaşım Dairesi Başkanı Erdin Eral ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil de hazır bulundu.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.