TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
07/10/2021 10:54:48
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2021 yılı faaliyet programı çerçevesinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Malkara ilçesinin Evrenbey Mahallesi ile Karaiğdemir Mahallesi Baraj Yolu arasında 7.000 metrekarelik sathi kaplama yol yapım çalışması tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri tarafından il genelinde gerçekleştirilen yol yapım, onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Malkara ilçesinin Evrenbey Mahallesi ile Karaiğdemir Mahallesi Baraj Yolu arasında başlatılan sathi kaplama yol yapım çalışması tamamlandı. 1.000 metre uzunluğa, 7 metre genişliğe sahip yolda toplam 7.000 metrekare sathi kaplama yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "il genelinde ulaşım kalitesini arttırmak amacıyla başlattığımız yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarını mesai mefhumu gözetmeden, büyük bir titizlik içinde sürdürüyoruz. Malkara ilçemizde sathi kaplama çalışması tamamlanan yolun ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim." dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.