TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
MALKARA İLÇESİNE BETON YOL HİZMETİ
21/10/2021 14:05:28
MALKARA İLÇESİNE BETON YOL HİZMETİ

İl genelinde yol yapım, bakım ve onarım faaliyetlerini titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara ilçesine bağlı İbrice Mahallesi ile Hayrabolu ve Malkara yol ayrımı arasındaki bağlantı yolunda başlattığı silindirle sıkıştırılmış beton (SSB) yol yapımını tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma kapsamında bahse konu bağlantı yolunda toplamda 1.700 metreküp beton serimi gerçekleştirildi. 7 metre genişliğe ve 1.500 metre uzunluğa sahip yoldaki araç trafiği daha konforlu ve güvenli hale getirildi.

Başkan Kadir Albayrak: "İl Genelinde Önemli Yolların Yapımını Tamamladık"

Yol yapım hizmetleri konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "İl genelinde kapsamlı bir yol yapım hamlesi başlattık ve bu doğrultuda 11 ilçemizde de önemli yolların yapımını tamamladık. Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın rahat ve güvenli ulaşım yapabilmeleri amacıyla bu çalışmalarımıza önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.