TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN YAŞLILAR HAFTASI ETKİNLİĞİ
04/04/2022 09:15:41
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN YAŞLILAR HAFTASI ETKİNLİĞİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 18- 24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Çorlu ve Süleymanpaşa ilçelerindeki huzur evinde yaşayan vatandaşlara yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi.

Başkan Albayrak, "Yaşlılarımızın sosyal, kültürel ve ekonomik haklara sahip olarak yaşamlarını sağlamak öncelikli görevimizdir"

Süleymanpaşa ilçesindeki Tekirağaç Cafe'de düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını, sosyal, kültürel ve ekonomik haklara sahip ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak öncelikli görevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm 18-24 Mart Yaşlılar Haftası"nı kutluyor, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.  Başkan Albayrak huzur evi sakinleri ile yakından ilgilenip sohbet etti ve kendilerine hediyelerini takdim etti.

Yaşlılara Saygı Haftası Kahvaltı etkinliğine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yan sıra, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ülkü Uslu, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı İsa Karadağ ile Çorlu ve Süleymanpaşa Huzur evi sakinleri katıldı.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.