TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Trakyakent Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti ENCÜMEN ÜYELERİ BELİRLENDİ
25/04/2017 16:24:43
Trakyakent Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti ENCÜMEN ÜYELERİ BELİRLENDİ

 

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT'in 2017 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis  Salonunda gerçekleşti.

Trakyakent Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yönettiği Genel Kurul'da gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Yeni Encümen Üyeleri Belirlendi

Toplantıda Encümen Üyeleri, Kültür Komisyonu Üyeleri ve Plan Bütçe Komisyonu Üyeleri seçimleri yapıldı. Gizli oylama ile yapılan Birlik Encümen Üyeliği seçiminde Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Vize Belediye Başkanı Sedat Balkı ve Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin  Trakyakent 'in Encümenini oluşturdu.

 

Kültür Komisyonu Üyeleri Bayanlardan Oluştu

Olağan Meclis Toplantısı gündemi kapsamında Birlik Kültür Komisyonu Üyeleri ve Plan Bütçe Komisyonu Üyeleri de açık oylama ile seçildi. Buna göre Kültür Komisyonuna Muratlı Belediyesi Meclis Üyesi Aysel Altaç, Vize Belediyesi Meclis Üyesi Aynur Özbirge, Çerkezköy Belediyesi Meclis Üyesi Funda Serfiçe, Şarköy Belediyesi Meclis Üyesi Rengin Özeş ile Kapaklı Belediyesi Meclis Üyesi Nalan Çolak seçildi.

Yapılan seçimde Plan Bütçe Komisyonu da Vize Belediyesi Meclis Üyesi Serhan Top, Havsa Belediyesi Meclis Üyesi Numan Şen, Keşan Belediyesi Meclis Üyesi Bayram Şeker, Malkara Belediyesi Meclis Üyesi Afşin Turan ve Pınarhisar Belediyesi Meclis Üyesi Temel Ürek'ten oluştu.

Başkan Albayrak; Trakya'daki Belediyelerin de Yanındayım

Toplantının değerlendirme ve temenniler bölümünde Birlik Başkanı Kadir Albayrak, tüm Üye Belediyelerin Trakyakent olarak yanlarında olduğunu belirtti. Başkan Albayrak konuşmasında "Bundan sonraki süreçte TRAKYAKENT'e yoğunluk vereceğiz. Siz değerli Başkanlarım ve Üyelerimiz ile birlikte Birliğimizi çok daha pozitif ve verimli hale getireceğimize inanıyorum. Trakyakent ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Trakya'daki tüm belediyelerimizin yanındayım. Burada olduğunuz için hepinize teşekkür ederim" dedi.

Birada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker  de Trakyakent üyelerini Kaynarca'da düzenleyecekleri etkinlik programına davet etti.

 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.