TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Başkan Albayrak 23 Nisan'da Makamını Küçük Ece Biçer'e Devretti
23/04/2021 11:27:12
Başkan Albayrak 23 Nisan'da Makamını Küçük Ece Biçer'e Devretti

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında makamını Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu 1. Sınıf öğrencisi Ece Biçer'e devretti.

Makamda açıklama yapan Ece Biçer tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı ve "Çocuklar için park alanlarını daha da fazlalaştıracağız. Yaşlı ve engelli vatandaşlar için yürüyüş alanları yapacağız. Okul bahçesi ve parklara çikolata şelalesi koyduracağım. KOVİD-19 salgını ile ilgili tedbirleri sıkılaştıracağım." dedi.  Ece Biçer daha sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerine il genelinde KOVİD-19 salgını ile ilgili bilgilendirici afişlerin asılması talimatını verdi.

Başkan Kadir Albayrak da Ece Biçer'in isteklerinin takipçisi olacaklarını belirterek, "Çocuklar bizim geleceğimiz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, bu gerçekten hareketle 23 Nisan'ı çocuklara armağan etmiştir. Dünyada çocuklara armağan edilmiş başka bir bayram yok. Ben inanıyorum ki gelecek nesiller Cumhuriyet'imizin, Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimlerinin yılmaz bekçileri olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum" dedi.

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.