TEKİRDAĞBÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Tekirdağ'da 19 Mayıs'ın 102. Yıl Coşkusu Yaşandı
19/05/2021 17:24:35
Tekirdağ'da 19 Mayıs'ın 102. Yıl Coşkusu Yaşandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın da katılımı ile araç konvoyu düzenledi.

 

Süleymanpaşa, Ergene ve Saray ilçelerinde düzenlenen araç konvoyunda çalınan marş ve şarkılar ile sokaklarda 19 Mayıs coşkusu yaşandı. Başkan Kadir Albayrak, evlerinin balkonlarından Türk Bayrağı ve Atatürk posterleri ile bayram coşkusuna ortak olan vatandaşları selamladı ve bayramlarını kutladı.

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına eşlik eden tüm vatandaşlara teşekkürlerini sunduğunu belirten Başkan Albayrak, "11 İlçemizin her köşesindeki Atatürk sevdalısı ve Cumhuriyet sevdalısı değerli vatandaşlarımız ile birlikte Milli Mücadelemizin 102. Yıl dönümünü büyük coşku ve gururla kutladık. Canlı yayınlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan izleyen, camlarından, balkonlarından bu coşkuya katılan değerli vatandaşlarımıza da çok teşekkür ediyor, Ebedi Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı, minnet ve şükranla anıyorum." dedi. 

 

Güncel Haberler
BİZE ULAŞIN
ALO 153
TEKİM - BÜYÜKŞEHİR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak Alo 153 hattıyla ya da iletişim butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.